files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Mini basketbalisti postúpili na majstrovstvá Slovenska

Minulú víkend vycestovali mini basketbalisti 1. BK Michalovce do Spišskej Novej Vsi, kde odohrali posledný dvojzápas na palubovke súpera v tejto sezóne. Mladí Orli potvrdili svoje postavenie v tabuľke a po tesných, ale zaslúžených víťazstvách 32:28 a 43:22, sa prebojovali na finálový turnaj najmladšej žiackej vekovej kategórie na Slovensku. Mladší mini žiaci 1.BK Michalovce tak pod vedením trénerského dua Zuzana Maľuková - Soňa Balážová dosiahli vynikajúci úspech mládežníckeho basketbalu v Michalovciach a ukázali, že systematická práca s mládežou postupne prináša svoje ovocie.  Finálový turnaj, na ktorom sa zúčastní šesť najlepších tímov z celého Slovenska, sa uskutoční od 15. do 17. mája v Bratislave.


BK Spišská Nová Ves - 1.BK Michalovce  28:32 (11:19)
BK Spišská Nová Ves - 1.BK Michalovce  22:34 (7:19)

Zostava 1.BK Michalovce:  Bujdoš, Demko, Džurina, Hakala, Ivančo, Jasovský, Maciboba, Marcin, Miša, Paľovčík, Pončák, Serenčko, Tertinský, Volovár.

Bav sa basketbalom a neber drogy
Basketbalový klub 1.BK Michalovce a OZ Zober lopty nie drogy vás pozývajú v utorok 31. marca od 8:30 hod. do telocvične ZŠ Krymská (7.ZŠ), kde sa uskutoční akcia pre základné školy, ktorá nesie názov Bav sa basketbalom a neber drogy. Podujatie plné súťaží i zápasov je organizované pre žiakov a žiačky základných škôl, konkrétne pre žiakov piateho a šiesteho ročníka. Družstvá by mali pozostávať z desiatich členov, minimálne traja z nich by mali byť dievčatá. Súťažiť sa bude v rôznych súťažiach s loptou, či už je to streľba, dribling alebo v ďalších súťažiach zameraných na basketbalovú šikovnosť.

Zoznam zúčastnených škôl
ZŠ Školská 2, Michalovce
ZŠ P.Horova, Michalovce
ZŠ Krymská 5, Michalovce
CVČ Strážske, Michalovce
ZŠ Okružná 17, Michalovce
ZŠ J.Švermu 6, Mihalovce
ZŠ T.J. Moussona, Michalovce
ZŠ J.A.Komenského 1, Michalovce

Uverejnené: 25.03.2015 21:38:23 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.