Topoľany konečne vyhrali

Topoľany privítali na domácom ihrisku Svidník. Po nepresvedčivých jarných výkonoch doma, konečne porazili svojho súpera v pomere 2:0.

Po týždňových dažďoch bola hracia plocha veľmi dobre pripravená. Obe mužstvá začali svižne.  Hostia boli v prvom polčase očosi futbalovejší, mali viacero streleckých pokusov. V 26. minúte mali aj veľkú šancu, keď hosťujúci hráč hlavičkoval vedľa brány. V 41. minúte mali domáci na kopačke gól, brankár hostí ho však so šťastím vyrazil na rohový kop.
V 63. minúte brankár hostí podcenil dlhý center z polovice ihriska a na prekvapenie lopta padlo do „vinkla“. V nadstavenom čase dali domáci druhý gól, keď hráč domácich premenil samostatný nájazd na bránu a nedal brankárovi šancu.

Topoľany – Svidník 2:0 (0:0)

Góly: 63. Fliaško, 90+. Jacko ŽK: Csomos, Horňák – Kováč ČK: pred 150 divákmi rozhodovala Kováčová.

Topoľany: Komenda – Kopka, Praščák, Chovan, Horňák - Fljaško, Csomos, Pidgainyi, Kozák (Geroč) – Lorinc (Jacko), Kandala (Soure Tidiane).       (juke)