files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Dukla má v príprave naplánovaných zatiaľ osem zápasov

Hokejisti HK Dukla Michalovce už poznajú program v prípravnom období. Momentálne majú naplánovaných osem prípravných duelov so štyrmi tímami, s ktorými sa stretnú doma aj vonku.

Michalovčania by mali začať prípravu pod vedením zatiaľ neznámeho trénera (ten by mal byť známy počas nasledujúcich dní) v pondelok 20. júla, kedy odštartujú dvojtýždňový cyklus na suchu. "Prvý týždeň by sme mali stráviť na kondičnom sústredení v Medzilaborciach, teda na mieste, kde sme boli aj trikrát po sebe v predchádzajúcich rokoch," uviedol športový riaditeľ HK Dukla Peter Tirpák, podľa ktorého slov druhý týždeň prípravy na suchu absolvujú Michalovčania v domácich podmienkach. Prípravu na ľade by mali odštartovať v pondelok 3. augusta. "Doteraz máme naplánovaných osem prípravných duelov, po dva so Spišskou Novou Vsou, Prešovom, Humenným a poľským Sanokom. Doma sa predstavíme štyrikrát a rovnakú porciu zápasov odohráme aj vonku. Prvý prípravný zápas odohráme v piatok 14. augusta v Spišskej Novej Vsi, doma sa prvýkrát predstavíme v piatok 21. augusta takisto proti Spišiakom," podotkol k prípravným súbojom športový riaditeľ HK Dukla. 

Program prípravných zápasov
HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Michalovce (Piatok 14. august o 17.00 hod.)
P.H.K. Prešov - HK Dukla Michalovce (Utorok 18. august o 17.00 hod.)
HK Dukla Michalovce - HK Spišská Nová Ves (Piatok 21. august o 17.00 hod.)
HK Dukla Michalovce - Ciarko PBS Bank HK Sanok (Utorok 25. august o 17.00 hod.)
Ciarko PBS Bank HK Sanok - HK Dukla Michalovce (Piatok 28. august o 18.00 hod.)
MHK Humenné - HK Dukla Michalovce (Utorok 1. september o 17.00 hod.)
HK Dukla Michalovce - P.H.K. Prešov (Piatok 4. september o 17.00 hod.)
HK Dukla Michalovce - MHK Humenné (Utorok 8. september o 17.00 hod.)

Spoločné vyjadrenie HK Dukla Michalovce a HK Mládež Michalovce

Na stránke HK Dukla sme v týchto dňoch mohli nájsť aj vyjdarenie tohto klubu spoločne s ďalším hokejovým klubom v Michalovciach HK Mládež. Celé vyjadrenie vám prinášame aj na našom portáli: "Vedenia oboch michalovských hokejových klubov, čiže HK Dukla Michalovce a HK Mládež Michalovce, sa dôrazne dištancujú od vyjadrení a aktivít pána Mareka Boku a ostatných členov jeho podporného tímu, ktorý vystupuje smerom ku kongresu Slovenského zväzu ľadového hokeja, na ktorom sa bude voliť jeho nový prezident. Podotýkame, že menovaný nie je členom vedenia ani jedného z klubov a nezastupuje teda ani jedného z nás. Spolu vyhlasujeme, že pri voľbe prezidenta budeme postupovať v súlade so stanovami zväzu a nebudeme sa riadiť nikoho vyjadreniami." (zdroj hk dukla michalovce).

Peter BrendzaUverejnené: 17.06.2015 15:54:23 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.