files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Veľká cena Michaloviec v džude obrazom aj výsledkovo

V sobotu 13. júna sa v michalovskej Mestskej športovej hale uskutočnil už 45. ročník Veľkej ceny Michaloviec v džude. O slávnostné otvorenie sa postaral primátor mesta Viliam Zahorčák a potom sa už mohli na tatami začať boje. Aj tentoraz sa súťaže nezúčastnili len domáci pretekári, ale aj džudisti zo zahraničia, konkrétne z Ukrajiny, Poľska, Českej republiky, Litvy, Slovinska, Rumunska či Maďarska. Súťažilo sa v siedmych kategóriách a to super mini (chlapci + dievčatá), mini žiačky, mini žiaci, mladšie žiačky, mladší žiaci, staršie žiačky a starší žiaci. Najviac sa darilo džudistom z Pezinka, ktorí získali dokopy jedenásť cenných kovov (7+3+1), na druhom mieste skončil Ľvov (6+2+2) a tretiu priečku obsadil domáci ŠK Zemplín (5+3+4).

Výsledky
Kategória Super Mini do 15 kg: 1. Korolin Hamadejová (Michalovce)
Kategória Super Mini do 20 kg: 1. Daniel Costina (Arad), 2. Rastislav Rohun (Michalovce), Miriam Hamadejová (ŠK Zemplín Michalovce)
Kategória Super Mini do 21 kg: 1. Nella Sofia Demčáková, 2. Jana Midliková, 3. Andy Hajduk (všetci Michalovce)
Kategória Super Mini do 22 kg: 1. Marek Macejka (Pezinok), 2. David Tanca (Arad), 3. Václav Becka (Ostrava)
Kategória Super Mini do 24 kg: 1. Tomáš Michal (Pezinok), 2. Oleksij Sorokopud (Ľvov), 3. Nikita Gončarov (Pezinok)
Kategória Super Mini do 25 kg: 1. Artur Pustochin (Ľvov), 2. Martin Zvara (Rimavská Sobota), 3. Maxim Kraus (Slávia STU Bratislava)
Kategória Super Mini do 26 kg: 1. Viačeslav Prichodko (Užhorod), 2. Sofia Gánovská (Spišská Nová Ves), 3. Claudia Matejová (Michalovce)
Kategória Super Mini do 30 kg: 1. Hanah Hanková (Bardejov), Martin Myšička (Spišská Nová Ves), Nikola Jovanovič (Becej)

MINI ŽIAČKY
Kategória do 24 kg: 1. Nada Visnjič (Becej), 2. Patrícia Tománková (Pezinok), 3. Hana Bednárová (Hradec Králové)
Kategória do 27 kg: 1. Natália Gažiová (Rimavská Sobota), 2. Tereza Vaneková (Bardejov), 3. Julia Šafaniak (Užhorod)
Kategória do 30 kg: 1. Martina Seková (Považská Bystrica), 2. Lara Trestiansky (Miškolc), 3. Vanja Dudvarski (Becej)
Kategória do 34 kg: 1. Margareta Szabová (Kolárovo), 2. Danijela Radovic (Becej), 3. Nina Kočková (Prešov)
Kategória do 38 kg: 1. Lilien Demeter (Miškolc), 2. Kinga Radzicka (Suchy Las), 3. Jitka Hopjanová (Hradec Králové)
Kategória do 42 kg: 1. Dorota Labová (Vranov nad Topľou), 2. Ela Lozáková (Bardejov)
Kategória do 50 kg: 1. Mirella Szabod (Miškolc), 2. Simona Palmová (Hradec Králové)

MINI ŽIACI
Kategória do 27 kg: 1. Iustin Rus (Arad), 2. Simon Titko (Vranov nad Topľou), 3. Karel Korenc (Trnava)
Kategória do 30 kg: 1. Jozef Tománek, 2. Matej Klobučník (obaja Pezinok), 3. Petr Hýl (Ostrava)
Kategória do 34 kg: 1. Raul Gaman (Arad), 2. Martin Uhlár (Pezinok), 3. Radion Koška (Ľvov)
Kategória do 38 kg: 1. Oleksander Lukenets (Ľvov), 2. Denis Chalachan (Prešov), 3. Šimon Petruš (Vranov nad Topľou)
Kategória do 42 kg: 1. Adrián Medveď (Rimavská Sobota), 2. Alan Magerčiak (Zvolen), 3. Tomáš Varady (Michalovce)
Kategória do 46 kg: 1. Nikita Kvitakovskij (Ľvov), 2. Daniel Bendas (Vranov nad Topľou)
Kategória do 50 kg: 1. Richard Filčík (Lučenec), 2. Ondrej Barto (Banská Bystrica), 3. Ondrej Ihnát (Vranov nad Topľou)
Kategória nad 60 kg: 1. Tomáš Popjak (Michalovce), 2. Oleg Humeniuk (Ľvov)

MLADŠIE ŽIAČKY
Kategória do 25 kg: 1. Dejana Kerkez (Becej)
Kategória do 32 kg: 1. Alžbeta Hlivová (Michalovce)
Kategória do 36 kg: 1. Dragana Rakič, 2. Danica Markovič (obe Becej), 3. Simona Horváthová (Spišská Nová Ves)
Kategória do 40 kg: 1. Marianna Pilawská, 2. Aleksandra Jarkowska (obe Suchy Las), 3. Sara Špinerová (Spišská Nová Ves)
Kategória do 44 kg: 1. Alexandra Čižmárová (Michalovce), 2. Amelia Božek (Suchy Las), 3. Zuzana Mikolajčíková (Poprad)
Kategória do 48 kg: 1. Gabriele Zilyonite (Alytus), 2. Amelia Božek (Suchy Las)
Kategória do 52 kg: 1. Ema Fizeľová (Banská Bystrica), 2. Petra Ihnatova (Vranov nad Topľou), 3. Pavlína Čižmarová (Považská Bystrica)
Kategória do 57 kg: 1. Gabija Jucikaite (Alytus)
Kategória do 63 kg: 1. Diana Kanócová, 2. Gréta Kačurová (obe Michalovce)

MLADŠÍ ŽIACI
Kategória do 30 kg: 1. Šimon Kover (Košice), 2. Stefan Smidt (Becej), 2. Anton Semak (Užhorod)
Kategória do 34 kg: 1. Volodimir Jacik (Ľvov), 2. Kiril Tjurin (Užhorod), 3. Wojtek Setlak (Suchy Las)
Kategória do 38 kg: 1. Nikita Hrek (Ľvov), 2. Bruno Košik (Rimavská Sobota), 3. Valerij Kakabadze (Užhorod)
Kategória do 42 kg: 1. Jaroslav Michaljuk (Ľvov), 2. Arvidas Jankaukas (Alytus), 3. Ridvan Iseni (Poprad)
Kategória do 46 kg: 1. Alexander Gurtler (MŠK Vranov nad Topľou), 2. Tomáš Zacharovský (Banská Bystrica), 3. Martin Jusko (Bardejov)
Kategória do 50 kg: 1. Karol Dubský (Pezinok), 2. Oleksander Cholos (Užhorod), 3. Erik Bombár (Vranov nad Topľou)
Kategória do 60 kg: 1. Gabriel Potoma (Vranov nad Topľou), 2. Andrij Miljuščenko (Užhorod), 3. Sebastián Ščerba (Ostrava)
Kategória do 65 kg: 1. Michal Varešinský (Bardejov)
Kategória nad 65 kg: 1. David Wisnievski (Suchy Les), 2. Daniel Kerekeš (Michalovce)

STARŠIE ŽIAČKY
Kategória do 36 kg: 1. Markéta Hýlová (Ostrava)
Kategória do 44 kg: 1. Silvia Tománková (Pezinok), 2. Simona Bočincová (Považská Bystrica), 3. Olívia Oľhová (Košice)
Kategória do 48 kg: 1. Zuzana Radzická (Suchý Las)
Kategória do 63 kg: 1. Slávka Ignácová (Vranov nad Topľou), 2. Katka Holečková (Hradec Králové), 3. Laura Kačurová (Michalovce)
Kategória nad 63 kg: 1. Karolína Pavlasová (Ostrava), 2. Katarína Ihnátová (Vranov nad Topľou), 3. Diana Chalachanová (Poprad)

STARŠÍ ŽIACI
Kategória do 34 kg: 1. Roman Šika, 2. Dmitrij Michajlenko (obaja Ľvov)
Kategória do 38 kg: 1. Mikoš Levente Tóth (Kolarovo), 2. Jakub Števka (Poprad)
Kategória do 42 kg: 1. Andrij Taran, 2. Ivan Pavľučok (obaja Užhorod), 3. Július Rendek (Lučenec)
Kategória do 46 kg: 1. Bartolomiej Witkowski (Michalovce), 2. Róbert Keszeli (Kolarova), 3. Miroslav Vanek (Bardejov)
Kategória do 50 kg: 1. Matúš Gašparovič (Pezinok), 2. Štefan Koreň (Michalovce), 3. Miloš Neuvirth (Spišská Nová Ves)
Kategória do 55 kg: 1. Volodimir Ruban, 2. Maxim Gazyn, 3. Dmitrij Michaljuk (všetci Ľvov)
Kategória do 60 kg: 1. Filip Časnocha (Pezinok), 2. Vladislav Bulgakov (Užhorod), 3. Julian Djakin (Ľvov)
Kategória do 66 kg: 1. Andrij Sudarikov, 2. Matvij Borženko (obaja Ľvov), 3. Stanislav Dermek (Michalovce)
Kategória do 73 kg: 1. Samuel Ret (Banská Bystrica), 2. Šimon Bardák (Prešov), 3. Jevgenij Soljanik (Užhorod)

Kategória nad 73 kg: 1. Martinas Soraka (Alytus), 2. Džonatan Pavič (Becej), 3. Ján Kortis (Banská Bystrica)

Peter Brendza



Uverejnené: 19.06.2015 11:03:30
files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.