Tak ako po minulé roky, aj tentoraz sa v Mestskej športovej hale uskutoční ďalší ročník Mestskej futsalovej ligy. Najväčšou novinkou oproti minulosti je, že tentoraz bude iba jedna liga, v ktorej bude štartovať desať tímov, päť z minuloročnej prvej a päť z druhej. Z minuloročnej prvej ligy sa do súťaže prihlásili ŠK Senné, Norwis, Beemsteel, KaeMko a FC Caffetalero, z druhej ligy to sú FC Kamo Club, PNL, Bara Bara, FC StaMi a Nova Michalovce. Naplánovaných je osemnásť kôl (hrať sa budú prevažne počas víkendov), každé družstvo sa tak stretne s každým dvakrát.
Program prvej polovice súťaže
1. kolo (Sobota 28. november)
Nova Michalovce - ŠK Senné (14.00 hod.), Norwis - Bara Bara (14.45 hod.), Beemsteel - PNL (15.35 hod.), KaeMko - Fc StaMi (16.20 hod.), FC Caffetalero - FC Kamo Club (17.05 hod.)
2. kolo (Nedeľa 29. november)
Fc StaMi - FC Kamo Club (14.00 hod.), FC Caffetalero - Beemsteel (14.45 hod.), PNL - Nova Michalovce (15.35 hod.), ŠK Senné – Norwis (16.20 hod.), Bara Bara - KaeMko (17.05 hod.)
3. kolo (Sobota 5. december)
KaeMko - ŠK Senné (14.00 hod.), Bara Bara - Fc Stami (14.45 hod.), Nova Michalovce - FC Caffetalero (15.35 hod.), Norwis – PNL (16.20 hod.), Beemsteel - FC Kamo Club (17.05 hod.)
4. kolo (Nedeľa 6. december)
FC Kamo Club - Bara Bara (14.00 hod.), Beemsteel - Nova Michalovce (14.45 hod.), PNL - KaeMko (15.35 hod.), Fc Stami - ŠK Senné (16.20 hod.), FC Caffetalero – Norwis (17.05 hod.)
5. kolo (Sobota 12. december)
Nova Michalovce - Norwis (14.00 hod.), KaeMko - FC Caffetalero (14.45 hod.), ŠK Senné - Bara Bara (15.35 hod.), PNL - FC Kamo Club (16.20 hod.), Fc Stami - Beemsteel (17.05 hod.)
6. kolo (Sobota 19. december)
FC Caffetalero - ŠK Senné (14.00 hod.), Nova Michalovce - Fc Stami (14.45 hod.), FC Kamo Club – KaeMko (15.35 hod.), Norwis – Beemsteel (16.20 hod.), Bara Bara – PNL (17.05 hod.)
7. kolo (Nedeľa 20. december)
Norwis - Fc Stami (14.00 hod.), Beemsteel - KaeMko (14.45 hod.), ŠK Senné - FC Kamo Club (15.35 hod.), PNL - FC Caffetalero (16.20 hod.), Nova Michalovce - Bara Bara (17.05 hod.)
8. kolo (Sobota 26. december)
Bara Bara - Beemsteel (14.00 hod.), ŠK Senné - PNL (14.45 hod.), KaeMko - Nova Michalovce (15.35 hod.), Fc Stami - FC Caffetalero (16.20 hod.), FC Kamo Club - Norwis (17.05 hod.)
9. kolo (Nedeľa 27. december)
FC Kamo Club - Nova Michalovce (14.00 hod.), PNL - Fc Stami (14.45 hod.), FC Caffetalero - Bara Bara (15.35 hod.), Norwis - KaeMko (16.20 hod.), Beemsteel - ŠK Senné (17.05 hod.)
Norwis | Bara Bara | Beemsteel |
PNL | KaeMko |
FC StaMi | Caffetalero | FC Kamo |
Nova | ŠK Senné | |
Norwis | - | 28.11. | 19.12. | 5.12. | 26.12. | 20.12. | 6.12. | 26.12. | 12.12. | 29.11. |
Bara Bara | 28.11. | - | 26.12. | 19.12. | 29.11. | 5.12. | 26.12. | 6.12. | 20.12. | 12.12. |
Beemsteel |
19.12. | 26.12. | - | 28.11. | 20.12. | 12.12. | 29.11 | 5.12. | 6.12. | 26.12. |
PNL | 5.12. | 19.12. | 28.11. | - | 6.12. | 26.12. | 20.12. | 12.12. | 29.11. | 26.12. |
KaeMko |
26.12. | 29.11. | 20.12. | 6.12. | - | 28.11. | 12.12. | 19.12. | 26.12. | 5.12. |
FC StaMi | 20.12. | 5.12. | 12.12. | 26.12. | 28.11. | - | 26.12. | 29.11. | 19.12. | 6.12. |
FC Caffetalero | 6.12. | 26.12. | 29.11 | 20.12. | 12.12. | 26.12. | - | 28.11. | 5.12. | 19.12. |
FC Kamo Club | 26.12. | 6.12. | 5.12. | 12.12. | 19.12. | 29.11. | 28.11. | - | 26.12. | 20.12. |
Nova Michalovce | 12.12. | 20.12. | 6.12. | 29.11. | 26.12. | 19.12. | 5.12. | 26.12. | - | 28.11. |
ŠK Senné | 29.11. | 12.12. | 26.12. | 26.12. | 5.12. | 6.12. | 19.12. | 20.12. | 28.11. | - |
PETER BRENDZA