files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Víkendu vládne futbal a hádzaná s nádychom zlata

Aj nasledujúci víkend bude patriť športu. Prím hrá predovšetkým futbal, no divák bude určite zvedavý aj na ženskú hádzanú. Iuventa Michalovce totiž privíta v predposlednom kole WHIL Zlín a tento duel sa hrá s nádychom zlatých medailí, ktoré Michalovčanky dostanú po jeho skončení. 

Futbal
Dôvera I. liga mladšieho dorastu
Sobota 16. apríl
MFK Zemplín Michalovce U17 - FK Senica U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - FK Senica U16 (13.15 hod.)

IV. liga skupina Juh
Sobota 16. apríl
MFK Sobrance - TJ Olympia Borša  (16.00 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 17. apríl
TJ Družstevník Cejkov - ŠK Nacina Ves (16.00 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - OFK Lastomír (16.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - ŠK Agro Palín (16.00 hod. - umelá tráva Michalovce)
FK Tatran ÚPor - OŠK Vinné (16.00 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Čierna nad Tisou (16.00 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Krišovská Liesková (16.00 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - TJ Tisa Trakany (16.00 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 17. apríl
Topoľany - Krásnovce (13.00 hod.)
Tušice TNV - Hatalov (13.00 hod.)
Moravany - Dúbravka (16.00 hod.)
Žbince - Malčice (16.00 hod.)
Vyšné Remety - Budkovce (16.00 hod.)
Pavlovce n/U - Zalužice (16.00 hod.)

VII. liga skupina Východ
Nedeľa 17. apríl
Remecké Hámre - Zalužice B (12.45 hod.)
Podhoroď - Sejkov (13.00 hod.)
Kusín - Nižná Rybnica (13.00 hod.)
Poruba pod Vihorlatom - Porostov (16.00 hod.)
Jovsa - Záhor (16.00 hod.)
Veľké Revištia B - Ruský Hrabovec (16.00 hod.)
Senné - Koromľa (16.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 17. apríl
Lesné - Vojany (13.00 hod.)
Pusté Čemerné - Rakovec nad Ondavou (13.00 hod.)
Pozdišovce - Beša (16.00 hod.)
Veľké Kapušany B - Družstevník Trhovište (16.00 hod.)
Iňačovce - Ptrukša (16.00 hod.)
Horovce - Bracovce (16.00 hod.)
Veľké Slemence - Bánovce nad Ondavou (16.00 hod.)

VIII. liga mužov
Nedeľa 17. apríl
Sobrance B - Ložín (II. ZŠ Sobrance 10.30 hod.)
Úbrež - Jastrabie pri Michalovciach (13.00 hod.)
Oborín - Choňkovce (13.00 hod.)
Lekárovce - Stretava (16.00 hod.)
Strážske B - Horňa (16.00 hod. - hrá sa v Zbudzi)

Hádzaná
WHIL
Sobota 16. apríl
Iuventa Michalovce - HC Zlín (17.30 hod.)



Uverejnené: 14.04.2016 19:44:08 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.