Presvedčivé víťazstvo Močarian nad Trakanmi

V zápase 22. kola V. liga skupina Zemplín privítali na michalovskej umelej tráve hráči TJ Sokol Močarany celok TJ Tisa Trakany. Močaranom sa nakoniec zadarilo a po výhre 3:1 (1:0) sa pevne usadili na šiestom mieste v tabuľke. O góly v sieti TJ Tisa sa postarali v prvom polčase Martin Ondo, v druhom Ludek Hamšík a Martin Počátko. Jediný gól hostí zaznamenal v 69. minúte Norbert Bálint.

TJ Sokol Močarany - TJ Tisa Trakany 3:1 (1:0)
Góly: 4. M. Ondo, 47. L. Hamšík, 88. Počátko - 69. N. Bálint.
Žlté karty: 82. J. Popovič, 86. R. Varga (obaja Trakany).
Rozhodovali: Onderišin - Štefanič, Juščík.
TJ SOKOL: Baňas - Macko, Havrila, Geroč, Ondo, Tušek (41. Tutko), Uhľár, L. Hamšík, D. Sabo, J. Gargulák (88. Počátko), M. Mesaroš.
TJ TISA: Benocs - Proščák, Dako, J. Popovič, Vencel, Krestyánko, Baráti, N. Bálint, Grešš, R. Varga, Marošník.

Uverejnené: 16.05.2016 09:52:51