files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Víkend patrí predovšetkým futbalu

Posledný májový víkend bude patriť opäť futbalu. Na programe sú totiž zápasy ďalších kôl krajských a oblastných futbalových súťaží a takisto na domáce stretnutia nastúpia mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce, ktorí privítajú celky Slovana Bratislava.

Futbal
Dôvera I. liga mladšieho dorastu
Sobota 28. máj
MFK Zemplín Michalovce U17 - ŠK Slovan Bratislava U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - ŠK Slovan Bratislava U16 (13.15 hod.)

IV. liga skupina Juh
Sobota 28. máj
MFK Sobrance - MFK Veľké Kapušany (17.00 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 29. máj
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Vinné (17.00 hod.)
ŠK Agro Palín - MFK Čierna nad Tisou (17. 00 hod.)
OFK Lastomír - OŠK Krišovská Liesková (17.00 hod.)
ŠK Nacina Ves - TJ Tisa Trakany (17.00 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Parchovany (17.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (17.00 hod.)
FK Tatran Úpor - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (17.00 hod.)

VI.liga mužov
Nedeľa 29. máj
Vyšné Remety - Topoľany (14.00 hod.)
Zemplínska Široká - Pavlovce nad Uhom (14.00 hod.)
Budkovce - Zalužice (17.00 hod.)
Malčice - Krásnovce (17.00 hod.)
Dúbravka - Hatalov (17.00 hod.)
Žbince - Tušice TNV (17.00 hod.)

VII. liga skupina Východ
Nedeľa 29. máj
Veľké Revištia B - Podhoroď (14.00 hod.)
Senné - Remecké Hámre (14.00 hod.)
Poruba pod Vihorlatom - Koromľa (17.00 hod.)
Ruský Hrabovec - Zalužice B (17.00 hod.)
Porostov - Nižná Rybnica (17.00 hod.)
Jovsa - Kusín (17.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 29. máj
Ptrukša - Bánovce nad Ondavou (14.00 hod.)
Veľké Kapušany B - Pusté Čemerné (14.00 hod.)
Horovce - Veľké Slemence (14.00 hod.)
Pozdišovce - Bracovce (17.00 hod.)
Trhovište - Vojany (17.00 hod.)
Beša - Rakovec nad Ondavou (17.00 hod.)
Iňačovce - Lesné (17.00 hod.)

VIII. liga mužov
Nedeľa 29. máj
Sobrance B - Lekárovce (10.30 hod.)
Horňa - Úbrež (14.00 hod. - hrá sa v Sobranciach)
Strážske B - Jastrabie pri Michalovciach (17.00 hod. - hrá sa v Zbudzi)
Stretava - Choňkovce (17.00 hod.)
Ložín - Oborín (17.00 hod.)



Uverejnené: 26.05.2016 18:04:53 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.