files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Miss Domaša spúšťa hlasovanie na internete

Novú kráľovnú krásy, ktorá sa bude môcť popýšiť korunkou pre Miss Domaša 2016, spoznáme v tretiu júlovú sobotu. Organizátori však pripravili skvelý dvojdňový program, preto sa návštevníci Dobranskej zátoky v rekreačnej oblasti Domaša – Dobrá môžu tešiť nielen na dvanásť nádherných finalistiek, ale aj na porciu výbornej zábavy.

Miss Domaša 2016 bude oslavou ženskej krásy. Po sérii šiestich kastingov porota vybrala štrnásť dievčat, z ktorých po trojdňovom sústredení vzíde finálová dvanástka. Skôr ako krásky prevedie večerom moderátorská dvojica Ivana Christová a Ľuboš Sarnovský, budú môcť o prvom titule rozhodnúť hlasujúci na Facebooku, kde bolo spustené hlasovanie Miss Sympatia. „Každé zo štrnástich dievčat je niečím zaujímavá a vybrať dvanásť z nich nebude vôbec jednoduché. Z toho dôvodu sme si povedali, že príležitosť uchádzať sa o priazeň verejnosti dáme na internete všetkým. Pravidlá sú jednoduché. Stačí lajknúť fotografiu a tá, ktorá bude mať najviac lajkov, získa titul Miss Sympatia,“ vysvetľoval riaditeľ Miss Domaša Rudo Voit.

Miss Domaša však každoročne nezabúda ani na charitatívny rozmer. Stalo sa tradíciou, že v priebehu večera sa dievčatá vyberú s pokladničkami do publika a tá, ktorá vyzbiera najvyššiu sumu, získava jeden z titulov. Ako inšpirácia môže slúžiť napr. rok 2014, kedy sa vyzbieralo 1 125 eur, 320 českých korún a 20 amerických dolárov. Po odovzdaní šeku rodičom chorej Natálky podal ešte neznámy dobrodinec SBS-károvi 200 eur so slovami – Nestihol som skôr... „Medzi nami žijú mnohí, ktorí si zaslúžia nezištne pomôcť. Tento rok sme sa s našim hlavným partnerom Nadáciou JOJ rozhodli, že sa necháme inšpirovať príbehmi ľudí, ktorí si o niekom zo svojho okolia myslia, že by im pomoc od nás uľahčila ich neľahkú situáciu. My potom vyberieme jedného, ku komu osud nebol veľkorysý, preto veríme, že tí, čo prídu na Domašu, budú o to viac štedrejší,“ uviedol R. Voit. Dodáme, že životné príbehy ľudí, ktorí si podľa vás zaslúžia pomôcť, môžete zasielať na mailovú adresu: info@missdomasa.sk.

Keďže Miss Domaša ide ruka v ruke s výbornou zábavou, tento rok bude žiť Dobranská zátoka dokonca až dva dni. Piatok (15. júl) bude patriť DJ-skej elite na čele s Robertom Burianom, Maireem, Robinom, Follym, Laydee Sue a EKG. Počas sobotňajšieho večera (16. júl) sa o nezabudnuteľnú atmosféru postarajú Tublatanka, Adam Ďurica, Kandráčovci, Mafia Corner, Gapa Live Sax, Lina Mayer a Separ.

Hlasovať za finalistky môžete tu

Tlačová správa

Imrich Makó, PR a produkčný manažér
Uverejnené: 22.06.2016 10:09:13 files/40di62oipgqfrb8f.JPG
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.