files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

IV. liga dorastencov U19 OBFZ MI - vyžrebovanie jesenná časť

V prvý augustový víkend sa naplno rozbehne najvyššia okresná futbalová súťaž dorastencov IV. liga U19 OBFZ Michalovce. V nej tentoraz bude účinkovať trinásť timov: ŠK Agro Palín, OFK Lastomír, TJ Vyšné Remety, FK Žbince, TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom, TJ Družstevník Trhovište, OŠK Družstevník Zemplínska Široká, TJ Pokrok Krásnovce, TJ Družstevník Čičarovce, OŠK Vinné, OFK Hatalov, OŠK Pavlovce nad Uhom, OCŠK Pozdišovce. Na jeseň sa v tejto súťaži odohrá trinásť kôl, zvyšných trinásť je na programe v jari.


Program jesennej časti
1. kolo (6. august)
TJ FK Družstevník Trhovište - TJ Družstevník Čičarovce, OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ Pokrok Krásnovce, FK Žbince - OFK Hatalov, TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Vinné, OFK Lastomír - OCŠK Pozdišovce, TJ Vyšné Remety - OŠK Pavlovce nad Uhom.
Voľno: ŠK Agro Palín.

2. kolo (13. august)
TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Družstevník Zemplínska Široká, ŠK Agro Palín - OFK Lastomír, OŠK Pavlovce nad Uhom - FK Žbince, OCŠK Pozdišovce - TJ Vyšné Remety, OŠK Vinné - TJ FK Družstevník Trhovište, OFK Hatalov - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom.
Voľno: TJ Pokrok Krásnovce.

3. kolo (20. august)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Pavlovce nad Uhom, TJ FK Družstevník Trhovište - OFK Hatalov, OŠK Družstevník Zemplínska Široká - OŠK Vinné, TJ Pokrok Krásnovce - TJ Družstevník Čičarovce, TJ Vyšné Remety - ŠK Agro Palín, FK Žbince - OCŠK Pozdišovce.
Voľno: OFK Lastomír.

4. kolo (27. august)
OCŠK Pozdišovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom, ŠK Agro Palín - FK Žbince, OFK Lastomír - TJ Vyšné Remety, OŠK Vinné - TJ Pokrok Krásnovce, OFK Hatalov - OŠK Družstevník Zemplínska Široká, OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ FK Družstevník Trhovište.
Voľno: TJ Družstevník Čičarovce.

5. kolo (3. september)
TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Vinné, TJ Pokrok Krásnovce - OFK Hatalov, TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Agro Palín, FK Žbince - OFK Lastomír, OŠK Družstevník Zemplínska Široká - OŠK Pavlovce nad Uhom, TJ FK Družstevník Trhovište - OCŠK Pozdišovce.
Voľno: TJ Vyšné Remety.

6. kolo (10. september)
OFK Hatalov - TJ Družstevník Čičarovce, TJ Vyšné Remety - FK Žbince, OCŠK Pozdišovce - OŠK Družstevník Zemplínska Široká, OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Pokrok Krásnovce, OFK Lastomír - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom, ŠK Agro Palín - TJ FK Družstevník Trhovište.
Voľno: OFK Vinné.

7. kolo (17. september)
TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Pavlovce nad Uhom, OŠK Vinné - OFK Hatalov, OŚK Družstevník Zemplínska Široká - ŠK Agro Palín, TJ Pokrok Krásnovce - OCŠK Pozdišovce, TJ FK Družstevník Trhovište - OFK Lastomír, TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Vyšné Remety.
Voľno: FK Žbince.

8. kolo (24. september)
OCŠK Pozdišovce - TJ Družstevník Čičarovce, ŠK Agro Palín - TJ Pokrok Krásnovce, OŠK Pavlovce nad Uhom - OŠK Vinné, FK Žbince - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom, OFK Lastomír - OŠK Družstevník Zemplínska Široká, TJ Vyšné Remety - TJ FK Družstevník Trhovište.
Voľno: OFK Hatalov.

9. kolo (1. október)
OFK Hatalov - OŠK Pavlovce nad Uhom, OŠK Vinné - OCŠK Pozdišovce, TJ Pokrok Krásnovce - OFK Lastomír, TJ Družstevník Čičarovce - ŠK Agro Palín, TJ FK Družstevník Trhovište - FK Žbince, OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ Vyšné Remety.
Voľno: TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom.

10. kolo (8. október)
FK Žbince - OŠK Družstevník Zemplínska Široká, TJ Vyšné Remety - TJ Pokrok Krásnovce, OFK Lastomír - TJ Družstevník Čičarovce, ŠK Agro Palín - OŠK Vinné, OCŠK Pozdišovce - OFK Hatalov, TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ FK Družstevník Trhovište.
Voľno: OŠK Pavlovce nad Uhom.

11. kolo (15. október)
OŠK Pavlovce nad Uhom - OCŠK Pozdišovce, OFK Hatalov - ŠK Agro Palín, OŠK Vinné - OFK Lastomír, TJ Družstevník Čičarovce - TJ Vyšné Remety, TJ Pokrok Krásnovce - FK Žbince, OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom.
Voľno: TJ FK Družstevník Trhovište.

12. kolo (22. október)
ŠK Agro Palín - OŠK Pavlovce nad Uhom, OFK Lastomír - OFK Hatalov, TJ Vyšné Remety - OŠK Vinné, FK Žbince - TJ Družstevník Čičarovce, TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Pokrok Krásnovce, TJ FK Družstevník Trhovište - OŠK Družstevník Zemplínska Široká.
Voľno: OCŠK Pozdišovce.

13. kolo (29. október)
TJ Pokrok Krásnovce - TJ FK Družstevník Trhovište, FJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom, OŠK Vinné - FK Žbince, OFK Hatalov - TJ Vyšné Remety, OŠK Pavlovce nad Uhom - OFK Lastomír, OCŠK Pozdišovce - ŠK Agro Palín.
Voľno: OŠK Družstevník Zemplínska Široká.



Uverejnené: 02.08.2016 19:42:07 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.