Michalovské futbalistky v historickej premiére prehrali

Futbalistky MFK Zemplín Michalovce prehrali vo svojej historickej premiére v najvyššej súťaži, keď v stretnutí prvého kola podľahli na vlastnom trávniku SLC Banská Bystrica 0:1. Michalovčanky si síce vypracovali viac gólových príležitostí, ako ich súperky, no nedokázali využiť ani vyše sedemdesiat minútovú presilovku o jednu hráčku, za čo pykali, keď sa dvanásť minút pred koncom gólovo presadila hosťujúca Lívia Lipová. Zemplínčanky najbližší zápas odohrajú v sobotu 3. septembra v Trenčianských Tepliciach, doma sa predstavia v sobotu 10. septembra, kedy privítajú Nitru. Zápas sa už uskutoční v Lastomíri, kde budú mať hráčky MFK Zemplín Michalovce opäť svoj domovský stánok.

MFK Zemplín Michalovce - SLC Banská Bystrica 0:1 (0:0)
Gól: 78. Lipová.
Žlté karty: 48. Kondášová, 49. Koflanovičová, 62. Oláhová - 34. Ferenčíková, 45. Morovjanová.
Červená karta: 29. J. Lukáčová.
MFK ZEMPLÍN: Žiaková - Baníková, Bačová, Bereščíková, Komáriková, Kondášová, Jeleneková, Oláhová, Brezová (66. Korfantová), Lukčíková, Koflanovičová.
SLC: Chládeková - Cabajdová, Cimermanová (89. Neuschlová), Briššová, J. Lukáčová, Lipová, Ferenčíková, Segedyová, Morovjanová, Veselková, Veselová.

Uverejnené: 27.08.2016 15:39:57