MFK Zemplín v prvom prípravnom súboji remizoval s Bardejovom

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali vo svojom úvodnom zápase zimnej prípravy na domácej umelej tráve s po jesennej časti druhým tímom DOXXbet ligy skupina Východ Partizán Bardejov 1:1 (0:0). Skóre duelu otvoril v 51. minúte domáci René Lukáč, hostia vyrovnali pätnásť minút pred koncom po presnom zásahu Valeryho Patarocha. Zverenci trénera Antona Šoltisa sa najbližšie predstavia v sobotu v Budapešti proti Ferencvárosu, doma ich budeme môcť vidieť v stredu 25. januára 2017, kedy na svojej umelej tráve o 17.30 privítajú celok Trebišova.

MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov 1:1 (0:0)
Góly: 51. R. Lukáč - 75. Patarocha.
MFK ZEMPLÍN: Prysiazhniuk - Ojamaa (70. Antonov), Kavka (70. Podhorin), Sipľak (46. T. Sedlák), Šimčák (46. M. Kolesár) - Grič (46. M. Bednár) - I. Žofčák (46. Vajs), Turík (46. S. Danko), P. Kolesár (46. A. Leško), M. Regáli (46. R. Lukáč) - Bellás (46. Kushta).
PARTIZÁN: Gmitter (46. R. Novák) - V. Andraščík (46. Ducár), Advigov (60. Nemergut), Šosták, Belunek (60. D. Kačmár) - M. Jacko - Pyda (46. Horodník), Verčimák (12. Kraľovič), Ivanko-Macej (46. Makela) - M. Hamuľak (46. Hadžič), Góra (46. Patarocha).

Uverejnené: 18.01.2017 17:10:34