files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Počas víkendu môže zaujať futbal, ale aj basketbal či volejbal

Aj druhý aprílový záver týždňa si môže športový fanúšik prísť na svoje. Môže si vybrať napríklad z basketbalu, futbalu, ale aj florbalu a volejbalu. Športový víkend je teda opäť bohatý!

Basketbal
Karpatská liga (ženy)
Sobota 8. apríl
1. BK D Michalovce - Tydam Košice (10.30 hod telocvična GPH)

Extraliga kadetov
Sobota 8. apríl
1. BK Michalovce - MBA Prievidza (14.00 hod.)

Nedeľa 9. apríl
1. BK Michalovce - IMC Slovakia Považská Bystrica (11.00 hod.)

Florbal

Piatok 7. apríl
Senior team - Warriors Trebišov (18.00 hod.)
Fannsport - Team Hadzi (18.45 hod.)

Futbal
I. liga mladšieho dorastu
Sobota 8. apríl
MFK Zemplín Michalovce U17 - MFK Ružomberok U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - MFK Ružomberok U16 (13.15 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 9. apríl
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Čierna nad Tisou (15.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Cejkov (15.30 hod.)
AFK Topoľany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (15.30 hod.)
TJ Olympia Borša - OFK Lastomír (15.30 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družstevník Čičarovce (15.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - OŠK Vinné (15.30 hod.)
TJ Tisa Trakany - TJ Sokol Močarany (15.30 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 9. apríl
OŠK Budkovce - TJ Pokrok Krásnovce (12.30 hod.)
OFK Dúbravka - OŠK Zalužice (12.30 hod.)
TJ Družstevník Moravany - OŠK Krišovská Liesková (15.30 hod.)
ŠK Agro Palín - TJ Vyšné Remety (15.30 hod.)
OFK Hatalov - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (15.30 hod.)
OFK Vojany - FK Žbince (15.30 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Kusín (15.30 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 9. apríl
OŠK Lesné - OŠK Horovce (12.30 hod.)
TJ Družstevník Malčice - TJ Družstevník Trhovište (15.30 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Bánovce nad Ondavou (15.30 hod.)
OcŠK Pozdišovce - PŠK Svornosť Bracovce (15.30 hod.)
ŠK Stražské B - TJ Pusté Čemerné (15.30 hod.)
MFK Veľké Kapušany - FK Veľké Slemence (15.30 hod.)

VIII. liga mužov
Sobota 8. apríl
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Ptrukša (15.30 hod.)

Nedeľa 9. apríl
MFK Sobrance B - OFK Horňa (10.30 hod.)
OFK Úbrež - OŠK Stretava (12.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Lekárovce (15.30 hod.)
FK Beša - TJ Družstevník Ložín (15.30 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Jastrabie pri Michalovciach (15.30 hod.)

 

Kulturistika a fitnes
Extrifitslovakia Cup
Sobota 8. apríl (Mestská športová hala od 14.00 hod.)


Volejbal

Nedeľa 9. apríl
I. liga kadetiek skupina Východ
VK Michalovce - Vranov nad Topľou (10.00 hod. a 12.00 hod.)



Uverejnené: 06.04.2017 20:53:51 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/u4rvj6gviftenr2y.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.