files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

V ôsmej lige zvládol záverečný finiš lepšie Ložín

V mapovaní okresných futbalových súťaží OBFZ MI končíme tou najnižšou, teda ôsmou ligou. V nej tentoraz štartovalo trinásť tímov. Najviac sa darilo Drusžtevníku Ložín, ktorý predstihol Iňačovce o jeden bod a získal tak miestenku do siedmej ligy. Tretiu priečku si vybojoval celok Jastrabia pri Michalovciach, na poslednom trinástom mieste skončila Jovsa.

VÝSLEDKY

Jesenná časť

1. kolo
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 4:0 (1:0)
TJ Družstevník Ložín - TJ ŠM Jovsa 5:1 (2:1)
FK Beša - FK Družstevník Iňačovce 1:3 (0:2)
TJ Družstevník Lekárovce - MFK Sobrance B 2:1 (1:1)
OFK Horňa - OŠK Stretava 0:1 (0:0)
TJ Družstevník Oborín - OFK Úbrež 0:0

2. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Družstevník Ložín 3:5 (3:2)
Sobrance B - Oborín 1:4 (1:2)
FK Družstevník Iňačovce - OŠK Stretava 5:2 (1:1)
OFK Úbrež - OFK Horňa 1:2 (1:1)
TJ ŠM Jovsa - TJ Ptrukša 0:1 (0:1)
FK Beša - TJ Jastrabie pri Michalovciach 0:5 (0:4)

3. kolo
TJ Ptrukša - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 4:2 (3:1)
OŠK Stretava - OFK Úbrež 2:0 (1:0)
TJ Družstevník Ložín - FK Beša 2:0 (0:0)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ ŠM Jovsa 3:1 (2:0)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - FK Družstevník Iňačovce 1:1 (0:0)
OFK Horňa - MFK Sobrance B 1:5 (1:1)

4. kolo
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Oborín 0:9 (0:3)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Družstevník Lekárovce 2:0 (1:0)

MFK Sobrance B - OŠK Stretava 6:1 (0:1)

TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Ložín 2:2 (0:0)

FK Beša - TJ Ptrukša 0:0

FK Družstevník Iňačovce - OFK Úbrež 3:2 (1:0)

5. kola
TJ Ptrukša - TJ Jastrabie pri Michalovciach 1:2 (0:2)
OFK Úbrež - MFK Sobrance B 6:3 (4:2)
TJ Družstevník Oborín - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 1:3 (0:0)
OFK Horňa - TJ ŠM Jovsa 5:2 (2:1)
TJ Družstevník Ložín - FK Družstevník Iňačovce 2:1 (1:1)
TJ Družstevník Lekárovce - FK Beša 2:2 (0:1)

6. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - OFK Horňa 2:0 (1:0)
TJ Družstevník Ložín - TJ Ptrukša 9:0 (3:0)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Lekárovce 3:1 (1:0)
FK Beša - TJ Družstevník Oborín 2:1 (0:0)
TJ ŠM Jovsa - OŠK Stretava 1:1 (1:1)
FK Družstevník Iňačovce - MFK Sobrance B 7:0 (3:0)

7. kolo
TJ Ptrukša - FK Družstevník Iňačovce 1:2 (1:1)
OFK Úbrež - TJ ŠM Jovsa 4:0 (1:0)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom 1:2 (0:1)
OFK Horňa - FK Beša 3:1 (0:0)
TJ Družstevník Oborín - TJ Jastrabie pri Michalovciach 2:0 (1:0)
TJ Družstevník Ložín - TJ Družstevník Lekárovce 3:1 (1:0)

8. kolo
TJ Ptrukša - TJ Družstevník Lekárovce 3:2 (0:1)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - OFK Úbrež 3:2 (2:1)
TJ ŠM Jovsa - MFK Sobrance B 3:2 (3:2)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - OFK Horňa 1:0 (0:0)
TJ Družstevník Ložín - TJ Družstevník Oborín 2:1 (2:1)
FK Beša - OŠK Stretava 1:2 (1:1)

9. kolo
MFK Sobrance B - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 4:4 (1:0)
OŠK Stretava - TJ Jastrabie pri Michalovciach 1:0 (1:0)
OFK Úbrež - FK Beša 7:1 (6:0)
TJ Družstevník Oborín - TJ Ptrukša 2:1 (1:1)
OFK Horňa - TJ Družstevník Ložín 1:4 (0:1)
TJ Družstevník Lekárovce - FK Družtevník Iňačovce 0:1 (0:0)

10. kolo
TJ Ptrukša - OFK Horňa 5:1 (1:0)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ Družstevník Oborín 3:1 (2:1)
FK Beša - MFK Sobrance B 3:1 (0:1)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - OFK Úbrež 3:2 (1:1)
FK Družstevník Iňačovce - TJ ŠM Jovsa 8:0 (4:0)
TJ Družstevník Ložín - OŠK Stretava 2:0 (1:0)

11. kolo
MFK Sobrance B - TJ Jastrabie pri Michalovciach 4:2 (1:1)
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 0:3 (0:2)
OŠK Stretava - TJ Ptrukša 3:3 (2:1)
OFK Horňa - TJ Družstevník Lekárovce 2:2 (1:1)
OFK Úbrež - TJ Družstevník Ložín 6:0 (3:0)
TJ Družstevník Oborín - FK Družstevník Iňačovce 1:1 (0:0)

12. kolo
TJ Ptrukša - OFK Úbrež 0:4 (0:3)
TJ Družstevník Oborín - OFK Horňa 8:2 (2:0)
TJ Družstevník Ložín - MFK Sobrance B 6:2 (3:1)
TJ Družstevník Lekárovce - OŠK Stretava 1:2 (0:1)
FK Beša - TJ ŠM Jovsa 5:0 (1:0)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 2:0 (0:0)

13. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Beša 5:1(2:0)
MFK Sobrance B - TJ Ptrukša 1:2 (0:0)
TJ ŠM Jovsa - TJ Jastrabie pri Michalovciach 1:6 (1:3)
OFK Horňa - FK Družstevník Iňačovce 3:1 (0:0)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Oborín 0:3 (0:1)
OFK Úbrež - TJ Družstevník Lekárovce 4:1 (1:1)

Jarná časť

14. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Jastrabie pri Michalovciach 2:0
MFK Sobrance B - TJ Družstevník Lekárovce 2:1
OŠK Stretava - OFK Horňa 1:0
OFK Úbrež - TJ Družstevník Oborín 3:3
FK Družstevník Iňačovce - FK Beša 4:0
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Ložín 0:4

15. kolo
TJ Ptrukša - TJ ŠM Jovsa 7:0 (1:0)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - FK Beša 2:0 (0:0)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Iňačovce 0:3 (0:2)
TJ Družstevník Ložín - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 2:0 (1:0)
TJ Družstevník Oborín - MFK Sobrance B 1:2 (1:2)
OFK Horňa - OFK Úbrež 2:4 (2:1)

16. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Ptrukša 7:0 (3:0)
MFK Sobrance B - OFK Horňa 7:1 (3:0)
OFK Úbrež - OŠK Stretava 3:0 (3:0)
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Lekárovce 1:1 (1:0)
FK Beša - TJ Družstevník Ložín 2:0 (0:0)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Jastrabie pri Michalovciach 1:0 (0:0)

17. kolo
TJ Ptrukša - FK Beša 1:1 (1:1)
OŠK Stretava - MFK Sobrance B 2:3 (1:2)
OFK Úbrež - FK Družstevník Iňačovce 4:0 (2:0)
TJ Družstevník Ložín - TJ Jastrabie pri Michalovciach 4:2 (3:0)
TJ Družstevník Oborín - TJ ŠM Jovsa 2:0 (0:0)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 1:2 (1:1)

18. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Družstevník Oborín 3:0 kontumačne
MFK Sobrance B - OFK Úbrež 2:1 (2:1)
TJ ŠM Jovsa - OFK Horňa 0:2 (0:0)
FK Beša - TJ Družstevník Lekárovce 5:0 (0:0)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Ložín 2:1 (0:1)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Ptrukša 3:1 (0:1)

19. kolo
MFK Sobrance B - FK Družstevník Iňačovce 5:4 (2:2)
TJ Ptrukša - TJ Družstevník Ložín 2:4 (1:2)
OFK Horňa - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 1:1 (1:0)
TJ Družstevník Oborín - FK Beša 2:1 (0:0)
OŠK Stretava - TJ ŠM Jovsa 4:1 (2:0)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ Jastrabie pri Michalovciach 0:6 (0:2)

20. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - OŠK Stretava 4:1 (2:0)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ Družstevník Ložín 1:4 (1:3)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Ptrukša 4:0 (2:0)
FK Beša - OFK Horňa 2:1 (1:0)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Oborín 4:0 (3:0)
TJ ŠM Jovsa - OFK Úbrež 0:7 (0:4)

21. kolo
MFK Sobrance B - TJ ŠM Jovsa 2:1 (1:0)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ Ptrukša 3:1 (1:1)
OFK Úbrež - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom 1:1 (0:0)
OFK Horňa - TJ Jastrabie pri Michalovciach 0:2 (0:1)
OŠK Stretava - FK Beša 0:1 (0:0)
TJ Družstevník Oborín - TJ Družstevník Ložín 3:3 (1:2)

22. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - MFK Sobrance B 10:1 (5:0)
TJ Ptrukša - TJ Družstevník Oborín 1:1 (0:1)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Lekárovce 6:0 (2:0)
TJ Družstevník Ložín - OFK Horňa 4:2 (4:0)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - OŠK Stretava 1:0 (0:0)
FK Beša - OFK Úbrež 3:3 (0:2)

23. kolo
MFK Sobrance B - FK Beša 3:0 (0:0)
OFK Úbrež - TJ Jastrabie pri Michalovciach 2:2 (0:1)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Ložín 1:4 (0:2)
OFK Horňa - TJ Ptrukša 1:0 (1:0)
TJ Družstevník Oborín - TJ Družstevník Lekárovce 4:0 (0:0)
TJ ŠM Jovsa - FK Družstevník Iňačovce 0:3 (0:1)

24. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ ŠM Jovsa 6:0 (4:0)
TJ Ptrukša - OŠK Stretava 2:1 (2:1)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Oborín 5:2 (3:2)
TJ Družstevník Lekárovce - OFK Horňa 3:2 (3:1)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - MFK Sobrance B 3:0 (2:0)
TJ Družstevník Ložín - OFK Úbrež 3:1 (2:1)

25. kolo
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - FK Družstevník Iňačovce 2:3 (1:2)
MFK Sobrance B - TJ Družstevník Ložín 5:5 (2:2)
OFK Horňa - TJ Družstevník Oborín 1:1 (0:1)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Lekárovce 6:1 (4:1)
OFK Úbrež - TJ Ptrukša 12:0 (6:0)
TJ ŠM Jovsa - FK Beša 0:4 (0:2)

26. kolo
TJ Ptrukša - MFK Sobrance B 0:0
TJ Družstevník Lekárovce - OFK Úbrež 0:3 (0:2)
TJ Družstevník Oborín - OŠK Stretava 3:3 (1:3)
FK Beša - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 1:1 (0:0)
FK Družstevník Iňačovce - OFK Horňa 4:2 (3:1)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ ŠM Jovsa 7:0 (2:0)

Konečná tabuľka
1. TJ Družstevník Ložín 24 18 3 3 80:39 57
2. FK Družstevník Iňačovce 24 18 2 4 74:29 56
3. TJ Jastrabie pri Michalovciach 23 15 3 5 59:21 48
4. TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B 24 14 4 6 68:35 46
5. OFK Úbrež 24 12 5 7 82:34 41
6. TJ Družstevník Oborín 24 9 7 8 55:41 34
7. MFK Sobrance B 23 9 2 12 56:76 29
8. TJ Ptrukša 24 8 4 12 42:68 28
9. OŠK Stretava 24 7 3 14 34:51 24
10. OFK Horňa 24 7 3 14 37:57 24
11. TJ Družstevník Lekárovce 24 6 3 15 30:66 21
12. FK Beša 24 8 5 11 37:48 20
13. TJ ŠM Jovsa 24 1 2 21 12:101 5



Uverejnené: 05.07.2017 15:22:25 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/u4rvj6gviftenr2y.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.