V posledný júlový víkend je na programe štart III. futbalovej ligy skupina Východ. V nej bude mať región Dolného Zemplína zastúpenie v podobe MFK Vranov nad Topľou a TJ Veľké Revištia. Obaja zástupcovia zo Zemplína sa stretnú hneď v prvom kole vo Vranove. Prinášame vám zoznam účastníkov tretej futbalovej ligy skupina Východ pre sezónu 2017/2018 a takisto aj vyžrebovanie jesennej časti, ktoré pozostáva zo šestnástich kôl, zvyšných štrnásť sa odohrá na jar. Víťaz tretej ligy skupina Východ si vybojuje účasť v druhej lige, na posledných dvoch čaká zostup o súťaž nižšie.
Účastníci III. futbalovej ligy skupina Východ v sezóne 2017/2018
ŠK Odeva Lipany | ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves |
TJ FK Vyšné Opátske | MFK Slovan Sabinov |
MFK Snina | TJ Veľké Revištia |
FK Svit | MŠK Tesla Stropkov |
1. FK Svidník | 1. FC Tatran Prešov |
MFK Vranov nad Topľou | FK Pokrok SEZ Krompachy |
MFK Slovan Giraltovce | OŠFK Šarišské Michaľany |
FK Družstevník Plavnica | MFK Rožňava |
Program III. futbalovej ligy skupina Východ v jesennej časti
1. kolo (30. júl 2017)
ŠK Odeva Lipany - MFK Rožňava, TJ FK Vyšné Opátske - OŠFK Šarišské Michaľany, MFK Vranov nad Topľou - TJ Veľké Revištia, MFK Slovan Giraltovce - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, MFK Snina - FK Pokrok SEZ Krompachy, FK Svit - 1. FC Tatran Prešov B, 1. FK Svidník - MŠK Tesla Stropkov, FK Družstevník Plavnica - MFK Slovan Sabinov.
2. kolo (2. august 2017)
MFK Rožňava - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, MFK Slovan Sabinov - MFK Slovan Giraltovce, TJ Veľké Revištia - FK Družstevník Plavnica, MŠK Tesla Stropkov - MFK Vranov nad Topľou, 1. FC Tatran Prešov B - 1. FK Svidník, FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Svit, OŠFK Šarišské Michaľany - MFK Snina, ŠK Odeva Lipany - TJ FK Vyšné Opátske.
3. kolo (6. august 2017)
TJ FK Vyšné Opátske - MFK Rožňava, MFK Vranov nad Topľou - 1. FC Tatran Prešov B, MFK Slovan Giraltovce - TJ Veľké Revištia, MFK Snina - ŠK Odeva Lipany, FK Svit - OŠFK Šarišské Michaľany, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Sabinov, FK Družstevník Plavnica - MŠK Tesla Stropkov, 1. FK Svidník - FK Pokrok SEZ Krompachy.
4. kolo (13. august 2017)
MFK Rožňava - MFK Slovan Sabinov, MŠK Tesla Stropkov - MFK Slovan Giraltovce, ŠK Odeva Lipany - FK Svit, TJ FK Vyšné Opátske - MFK Snina, 1. FC Tatran Prešov B - FK Družstevník Plavnica, TJ Veľké Revištia - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Vranov nad Topľou, OŠFK Šarišské Michaľany - 1. FK Svidník.
5. kolo (20. august 2017)
MFK Vranov nad Topľou - OŠFK Šarišské Michaľany, MFK Slovan Giraltovce - 1. FC Tatran Prešov B, MFK Snina - MFK Rožňava, FK Svit - TJ FK Vyšné Opátske, 1. FK Svidník - ŠK Odeva Lipany, FK Družstevník Plavnica - FK Pokrok SEZ Krompachy, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Tesla Stropkov, MFK Slovan Sabinov - TJ Veľké Revištia.
6. kolo (26. august 2017)
MFK Rožňava - TJ Veľké Revištia, MŠK Tesla Stropkov - MFK Slovan Sabinov, 1. FC Tatran Prešov B - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Slovan Giraltovce, OŠFK Šarišské Michaľany - FK Družstevník Plavnica, ŠK Odeva Lipany - MFK Vranov nad Topľou, TJ FK Vyšné Opátske - 1. FK Svidník, MFK Snina - FK Svit.
Predohrávané 8. kolo (29. august 2017)
MFK Rožňava - MŠK Tesla Stropkov, 1. FC Tatran Prešov B - TJ Veľké Revištia, FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Slovan Sabinov, OŠFK Šarišské Michaľany - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, ŠK Odeva Lipany - MFK Slovan Giraltovce, TJ FK Vyšné Opátske - FK Družstevník Plavnica, MFK Snina - MFK Vranov nad Topľou, FK Svit - 1. FK Svidník.
7. kolo (2. - 3. september 2017)
MFK Vranov nad Topľou - TJ FK Vyšné Opátske, MFK Slovan Giraltovce - OŠFK Šarišské Michaľany, FK Svit - MFK Rožňava, 1. FK Svidník - MFK Snina, FK Družstevník Plavnica - ŠK Odeva Lipany, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Pokrok SEZ Krompachy, MFK Slovan Sabinov - 1. FC Tatran Prešov B, TJ Veľké Revištia - MŠK Tesla Stropkov.
9. kolo (16. - 17. september 2017)
MFK Vranov nad Topľou - FK Svit, MFK Slovan Giraltovce - TJ FK Vyšné Opátske, MŠK Tesla Stropkov - 1. FC Ttaran Prešov B, 1. FK Svidník - MFK Rožňava, FK Družstevník Plavnica - MFK Snina, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Odeva Lipany, MFK Slovan Sabinov - OŠFK Šarišské Michaľany, TJ FK Veľké Revištia - FK Pokrok SEZ Krompachy.
10. kolo (23. - 24. september 2017)
MFK Rožňava - 1. FC Tatran Prešov B, ŠK Odeva Lipany - MFK Slovan Sabinov, TJ FK Vyšné Opátske - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, FK Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Tesla Stropkov, OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Veľké Revištia, MFK Snina - MFK Slovan Giraltovce, FK Svit - FK Družstevník Plavnica, 1. FK Svidník - MFK Vranov nad Topľou.
11. kolo (30. september - 1. október 2017)
MFK Vranov nad Topľou - MFK Rožňava, MFK Slovan Giraltovce - FK Svit, MŠK Tesla Stropkov - OŠFK Šarišské Michaľany, 1. FC Tatran Prešov B - FK Pokrok SEZ Krompachy, FK Družstevník Plavnica - 1. FK Svidník, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Snina, MFK Slovan Sabinov - TJ FK Vyšné Opátske, TJ Veľké Revištia - ŠK Odeva Lipany.
12. kolo (7. - 8. október 2017)
MFK Rožňava - FK Pokrok SEZ Krompachy, ŠK Odeva Lipany - MŠK Tesla Stropkov, TJ FK Vyšné Opátske - TJ Veľké Revištia, MFK Vranov nad Topľou - FK Družstevník Plavnica, OŠFK Šarišské Michaľany - 1. FC Ttaran Prešov B, MFK Snina - MFK Slovan Sabinov, FK Svit - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, 1. FK Svidník - MFK Slovan Giraltovce.
13. kolo (14. - 15. október 2017)
MFK Slovan Giraltovce - MFK Vranov nad Topľou, MŠK Tesla Stropkov - TJ FK Vyšné Opátske, 1. FC Tatran Prešov B - ŠK Odeva Lipany, FK Družstevník Plavnica - MFK Rožňava, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - 1. FK Svidník, MFK Slovan Sabinov - FK Svit, TJ Veľké Revištia - MFK Snina, FK Pokrok SEZ Krompachy - OŠFK Šarišské Michaľany.
14. kolo (21. - 22. august)
MFK Rožňava - OŠFK Šarišské Michaľany, ŠK Odeva Lipany - FK Pokrok SEZ Krompachy, TJ FK Vyšné Opátske - 1. FC Tatran Prešov B, MFK Vranov nad Topľou - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves, MFK Snina - MŠK Tesla Stropkov, FK Svit - TJ Veľké Revištia, 1. FK Svidník - MFK Slovan Sabinov, FK Družstevník Plavnica - MFK Slovan Giraltovce.
15. kolo (28. - 29. október)
MFK Slovan Giraltovce - MFK Rožňava, MŠK Tesla Stropkov - FK Svit, 1. FC Tatran Prešov B - MFK Snina, ŠK Milenium Bardejovská Nová Ves - FK Družstevník Plavnica, MFK Slovan Sabinov - MFK Vranov nad Topľou, TJ Veľké Revištia - 1. FK Svidník, FK Pokrok SEZ Krompachy - TJ FK Vyšné Opátske, OŠFK Šarišské Michaľany - ŠK Odeva Lipany.
16. kolo (4. - 5. november)
MFK Rožňava - ŠK Odeva Lipany, MŠK Tesla Stropkov - 1. FK Svidník, 1. FC Tatran Prešov B - FK Svit, OŠFK Šarišské Michaľany - TJ FK Vyšné Opátske, FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Snina, TJ Veľké Revištia - MFK Vranov nad Topľou, MFK Slovan Sabinov - FK Družstevník Plavnica, ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce.