files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

V piatej lige skupina Zemplín štyria nováčikovia

Zápasmi prvého kola odštartuje nasledujúci víkend aj piata futbalová liga skupina Zemplín. Tá bude mať štrnásť účastníkov, z toho až štyroch nováčikov, keďže do štvrtej ligy nepostúpil iba lanský víťaz AFK Topoľany, ale aj druhé Petrovce nad Laborcom a tretie Čičarovce. Nováčikom piatej ligy skupina Zemplín je víťaz šiestej ligy OBFZ MI OFK Pavlovce nad Uhom, z trebišovského okresu si piatu ligu zahrajú TJ Družstevník Malý Horeš a FK Tatran Úpor. Nováčikom je aj TJ Družstevník Parchovany, ktorý vlani skončil v štvrtej lige skupina Juh na poslednom mieste. Jesenná časť má na programe štrnásť kôl a ukončí sa v nedeľu 5. novembra, jarná časť, ktorá má zvyšných dvanásť kôl, odštartuje v nedeľu 1. apríla.

Účastníci V. ligy skupina Zemplín v sezóne 2017/2018

TJ Družstevník Malý Horeš TJ Družstevník Parchovany
FK Tatran Úpor TJ Sokol Močarany
OŠK Vinné ŠK Naciná Ves
TJ ŠM Streda nad Bodrogom TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
MFK Čierna nad Tisou OFK Lastomír
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany OŠK Pavlovce nad Uhom
TJ Olympia Borša TJ Družstevník Cejkov

Program jesennej časti

1. kolo (6. august o 17.00 hod.)
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Družstevník Cejkov, TJ Družstevník Parchovany - TJ Olympia Borša, FK Tatran Úpor - OŠK Pavlovce nad Uhom, TJ Sokol Močarany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, OŠK Vinné - OFK Lastomír, ŠK Naciná Ves - MFK Čierna nad Tisou, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ ŠM Streda nad Bodrogom.

2. kolo (13. august o 16.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, MFK Čierna nad Tisou - TJ ŠM Streda nad Bodrogom, OFK Lastomír - ŠK Naciná Ves, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Vinné, OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Sokol Močarany, TJ Olympia Borša - FK Tatran Úpor, TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Družstevník Parchovany.

3. kolo (20. august o 16.00 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov, FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Malý Horeš, TJ Sokol Močarany - TJ Olympia Borša, OŠK Vinné - OŠK Pavlovce nad Uhom, ŠK Naciná Ves - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OFK Lastomír, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Čierna nad Tisou.

4. kolo (27. august o 16.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - MFK Čierna nad Tisou, OFK Lastomír - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec,
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom, OŠK Pavlovce nad Uhom - ŠK Nacina Ves, TJ Olympia Borša - OŠK Vinné, TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Sokol Močarany, TJ Družstevník Parchovany - FK Tatran Úpor.

5. kolo (3. september o 15.30 hod.)
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Cejkov, TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Parchovany, OŠK Vinné - TJ Družstevník Malý Horeš, ŠK Naciná Ves - TJ Olympia Borša, TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Pavlovce nad Uhom, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, MFK Čierna nad Tisou - OFK Lastomír.

6. kolo (10. september o 15.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - OFK Lastomír, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Čierna nad Tisou, OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, TJ Olympia Borša - TJ ŠM Streda nad Bodrogom, TJ Družstevník Malý Horeš - ŠK Naciná Ves, TJ Družstevník Parchovany - OŠK Vinné, FK Tatran Úpor - TJ Sokol Močarany.

7. kolo (17. september o 15.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Cejkov, OŠK Vinné - FK Tatran Úpor, ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Parchovany, TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Malý Horeš, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Olympia Borša, MFK Čierna nad Tsiou - OŠK Pavlovce nad Uhom, OFK Lastomír - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany.

8. kolo (24. september o 15.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, OŠK Pavlovce nad Uhom - OFK Lastomír, TJ Olympia Borša - MFK Čierna nad Tisou, TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, TJ Družstevník Parchovany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom, FK Tatran Úpor - ŠK Naciná Ves, TJ Sokol Močarany - OŠK Vinné.

9. kolo (1. október o 14.30 hod.)
OŠK Vinné - TJ Družstevník Cejkov, ŠK Naciná Ves - TJ Sokol Močarany, TJ ŠM Streda nad Bodrogom - FK Tatran Úpor, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družsatevník Parchovany, MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Malý Horeš, OFK Lastomír - TJ Olympia Borša, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Pavlovce nad Uhom.

10. kolo (8. október o 14.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Pavlovce nad Uhom, TJ Olympia Borša - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, TJ Družstevník Malý Horeš - OFK Lastomír, TJ Družstevník Parchovany - MFK Čierna nad Tisou, FK Tatran Úpor - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, TJ Sokol Močarany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom, OŠK Vinné - ŠK Naciná Ves.

11. kolo (15. október o 14.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov, TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Vinné, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Sokol Močarany, MFK Čierna nad Tisou - FK Tatran Úpor, OFK Lastomír - TJ Družstevník Parchovany, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Malý Horeš, OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Olympia Borša.

12. kolo (22. október o 14.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - TJ Olympia Borša, TJ Družstevník Malý Horeš - OŠK Pavlovce nad Uhom, TJ Družstevník Parchovany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, FK Tatran Úpor - OFK Lastomír, TJ Sokol Močarany - MFK Čierna nad Tisou, OŠK Vinné - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, ŠK Naciná Ves - TJ ŠM Streda nad Bodrogom.

13. kolo (29. október o 14.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Cejkov, TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Naciná Ves, MFK Čierna nad Tisou - OŠK Vinné, OFK Lastomír - TJ Sokol Močarany, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Tatran Úpor, OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Družstevník Parchovany, TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Malý Horeš.

14. kolo (5. november o 13.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Malý Horeš, TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Parchovany, OŠK Pavlovce nad Uhom - FK Tatran Úpor, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Sokol Močarany, OFK Lastomír - OŠK Vinné, MFK Čierna nad Tisou - ŠK Naciná Ves, TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec.



Uverejnené: 01.08.2017 09:44:43 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.