files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Šport na víkend - futbal a európska hádzaná

Najbližší víkend bude pre Michalovčanov výnimočnejším, bude sa totiž niesť v znamení jarmoku. Na svoje si príde aj špotový fanúšik, ktorý si môže vychutnať záver európskeho šampionátu hráčok do 17 rokov a pripravený je aj bohatý futbalový program. Je si teda z čoho vyberať!

Futbal
1. liga staršieho dorastu
Sobota 19. augusta
MFK Zemplín Michalovce - FK Železiarne Podbrezová (11.00 hod.)

II. liga
Nedeľa 20. augusta
Slavoj Trebišov - FC Lokomotíva Košice (17.00 hod.)

III. liga
Sobota 19. augusta
MFK Vranov nad Topľou - OŠFK Šarišské Michaľany (16.00 hod.)

IV. liga skupina Juh
Nedeľa 20. augusta
MFK Veľké Kapušany - FK Krásnohorské Podhradie (16.00 hod.)
MFK Sobrance - TJ Družstevník Malá Ida (16.00 hod.)

V. liga skupina Zemplín
TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov (16.00 hod.)
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Malý Horeš (16.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - TJ Olympia Borša (16.00 hod.)
OŠK Vinné - OŠK Pavlovce nad Uhom (16.00 hod.)
ŠK Naciná Ves - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (16.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OFK Lastomír (16.00 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Čierna nad Tisou (16.00 hod.)

VI. liga
Nedeľa 20. augusta
OŠK Zalužice - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (13.00 hod.)
OŠK Budkovce - ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom (13.00 hod.)
TJ Veľké Revištia B - TJ Pokrok Krásnovce (16.00 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - ŠK Agro Palín (16.00 hod.
FK Žbince - OFK Vojany (16.00 hod.)
OFK Dúbravka - TJ FK Družstevník Trhovište (16.00 hod.)
TJ Vyšné Remety - OFK Hatalov (16.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 20. augusta
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - OFK Rakovec nad Ondavou (16.00 hod.)
TJ Pusté Čemerné - OcŠK Pozdišovce (16.00 hod.)
FK Veľké Slemence - TJ Družstevník Ložín (16.00 hod.)
TJ Družstevník Malčice - ŠK Strážske B (16.00 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - TJ Bánovce nad Ondavou (16.00 hod.)

VIII. liga
Nedeľa 20. augusta
TJ Ptrukša - OŠK Tušice TNV (13.00 hod.)
OŠK Stretava - TJ Jastrabie pri Michalovciach (13.00 hod.)
OFK Horňa - OŠK Koromľa (16.00 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom B - MFK Sobrance B (16.00 hod.)
AFK Topoľany B - TJ Družstevník Oborín (16.00 hod.)
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Lekárovce (16.00 hod.)


Hádzaná

Majstrovstvá Európy hráčok do 17 rokov

Piatok 18.augusta:
Zápasy v skupine o 13. - 16. miesto (Mestská športová hala)
Rakúsko - Srbsko (12.30 hod.)
Česká republika - Chorvátsko (15.00 hod.)

Zápasy v skupine o 9. - 12. miesto (Mestská športová hala)
Slovensko - Holandsko (17.30 hod.)
Švédsko - Čierna Hora (20.00 hod.)

Zápasy v skupine o 5. - 8. miesto (Chemkostav aréna)
Dánsko - Rumunsko (12.30 hod.)
Španielsko - Rusko (15.00 hod.)

Semifinále (Chemkostav aréna)
Maďarsko - Nórsko (17.30 hod.)
Francúzsko - Nemecko (20.00 hod.)

Sobota 19. augusta (zápasy hrané v Mestskej športovej hale)
Zápas o 15. miesto (12.30 hod.)
Zápas o 13. miesto (15.00 hod.)
Zápas o 11. miesto (17.30 hod.)
Zápas o 9. miesto (20.00 hod.)

Nedeľa 20. augusta (zápasy hrané v Chemkostav aréne)
Zápas o 7. miesto (10.00 hod.)
Zápas o 5. miesto (12.30 hod.)
Zápas o 3. miesto (15.00 hod.)
Finále (17.30 hod.)

Streetball
Sobota 19. augusta (ZŠ Pavla Horova)
8. ročník turnaja v letnom streetballe



Uverejnené: 17.08.2017 18:52:33 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.