files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

MFK Zemplín ulovil Chorváta Matiča, na lane aj ďalšie posily

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce nemajú za sebou najlepší vstup do nového ročníka Fortuna ligy. Zverenci trénera Antona Šoltisa zaknihovali v štyroch zápasoch iba jeden bod, navyše ako jediný tím súťaže doteraz neskórovali. Nečudo, že okupujú jedenáste miesto v tabuľke. Práve slabý vstup do súťaže a gólová potencia spôsobili, že vedenie klubu sa začalo obzerať po posilnení kádra. Hľadá prevažne posily do ofenzívy, teda miesto, kde je problém najvypuklejší.

Tino Matič by mal hrať už v sobotu v Trenčíne

V tomto týždni sa do tréningového procesu zapojila hneď trojica hráčov – okrem dvoch útočníkov aj jeden obranca. Ide o chorvátskeho mládežníckeho reprezentanta Tina Matiča, ktorý prichádza na hosťovanie z Legie Varšava a mal by nastúpiť už v sobotu v Trenčíne, ako aj o ugandského zakončovateľa, 193-cm vysokého Daniela Isiagiho Opolota, ktorý naposledy hájil farby Kampala City. „Má 21 rokov a zatiaľ je u nás iba na skúške. Budeme ho sledovať v tréningovom procese a potom sa rozhodneme, či si ho ponecháme v kádri,“ uviedol pre oficiálnu stránku klubu športový riaditeľ Marek Zahorčák. Ďalším novicom je slovenský stredný obranca alebo defenzívny záložník Lukáš Bielák. Tento 30-ročný futbalista je odchovancom Ružomberka a v kariére si obliekal aj dresy Rače, Liptovského Mikuláša, Górniku Leczna a naposledy Bytovie Bytów. „Ani jeho príchod ešte nie je potvrdený, uvidíme v najbližších dňoch,“ doplnil športový manažér michalovského klubu. Príchodom tejto trojice sa pohyb v kádri prvoligistu vonkoncom nekončí, v utorok by mal mať tréner Anton Šoltis k dispozícii ďalších dvoch ofenzívnych hráčov zo zahraničia. Nebude to len o príchodoch, na odchode je totiž ofenzívny univerzál Filip Serečin.

Zdroj: mfk zemplín michalovceUverejnené: 18.08.2017 16:46:33 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.