files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Futbal, hokej, hádzaná - fanúšik si má opäť z čoho vyberať

Prinášame vám pravidelný športový program na záver týždňa

FUTBAL
Fortuna liga
Sobota 14. október
MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava (15.00 hod.)

I.liga mladších dorastencov
Sobota 14. október
MFK Zemplín Michalovce U17 - Partizán Bardejov U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - Partizán Bardejov U16 (13.15 hod.)

III. liga skupina Východ
Nedeľa 15. október
TJ Veľké Revištia - MFK Snina (14.30 hod.)

IV. liga skupina Juh
Nedeľa 15. október
MFK Veľké Kapušany - MFK Spartak Medzev (14.30 hod.)
ŠK Strážske - TJ Družstevník Čičarovce (14.30 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Malá Ida (14.30 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 15. október
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov (14.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Vinné (14.30 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Sokol Močarany (14.30 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - FK Tatran Úpor (14.30 hod.)
OFK Lastomír - TJ Družstevník Parchovany (14.30 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Malý Horeš (14.30 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Olympia Borša (14.30 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 15. október
OFK Hatalov - ŠK Agro Palín (11.30 hod.)
TJ FK Družstevník Trhovište - OFK Vojany (11.30 hod.)
TJ Vyšné Remety - TJ Pokrok Krásnovce (14.30 hod.)
OŠK Zalužice - OFK Dúbravka (14.30 hod.)
OŠK Budkovce - FK Žbince (14.30 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - OŠK Krišovská Liesková (14.30 hod.)
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ Velké Revištia B (14.30 hod.)

VII. liga mužov skupina Východ
Sobota 14. október
OŠK Zalužice B - TJ Tatran Remetské Hámre (14.30 hod.)

Nedeľa 15. október
OFK Úbrež - TJ Družstevník Záhor (11.30 hod.)
OŠK Podhoroď - TJ Družstevník Ruský Hrabovec (14.30 hod.)
TJ Kusín - FK Družstevník Iňačovce (14.30 hod.)
OŠK Porostov - FK Tibava (14.30 hod.)

VII. liga mužov skupina Západ
Nedeľa 15. október
ŠK Strážske B - TJ Družstevník Ložín (11.30 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - OcŠK Pozdišovce (14.30 hod.)
OŠK Horovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B (14.30 hod.)
TJ Bánovce nad Ondavou - FK Veľké Slemence (14.30 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Pusté Čemerné (14.30 hod.)

VIII. liga mužov
Nedeľa 15. október
MFK Sobrance B - OŠK Koromľa (10.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - OŠK Pavlovce nad Uhom B (14.30 hod.)
OŠK Stretava - OFK Horňa (14.30 hod.)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Ptrukša (14.30 hod.)
TJ Družstevník Lekárovce - FK Beša (14.30 hod.)
TJ Družstevník Oborín - OŠK Tušice (14.30 hod.)

HÁDZANÁ
Sobota 14. október
I. liga starších dorasteniek
Iuventa Michalovce - UDHK Nitra (13.00 hod.)

I. liga mladších dorasteniek
Iuventa Michalovce - UDHK Nitra (15.00 hod.)

HOKEJ
St. Nicolaus I. liga
Piatok 13. október
HK Dukla Ingema Michalovce - HC Topoľčany (17.30 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

Extraliga Dorastencov
Sobota 14. október
HK Mládež Michalovce - MHKM Skalica (14.00 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

Nedeľa 15. október
HK Mládež Michalovce - HC Slovan Bratislava (10.30 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

I. liga juniorov
Nedeľa 15. október
HK Mládež Michalovce - HC Penguins Prešov (14.00 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

II. liga mužov skupina Východ
Sobota 14. október
MHK Humenné - HK Brezno (17.30 hod.)
HK 2016 Trebišov - HC Bardejov (17.30 hod.)



Uverejnené: 12.10.2017 21:33:58 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.