files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Jesenným lídrom ambiciózny nováčik z Pavloviec nad Uhom

Lídrom V. futbalovej ligy skupina Zemplín je po jesennej časti nováčik súťaže OŠK Pavlovce nad Uhom. Lanský víťaz šiestej ligy ObFZ MI získal na jeseň o jeden bod viac ako Kráľovský Chlmec a naďalej tak sníva sen o účasti vo štvrtej lige. Či sa mu to podarí, ukáže sa až na jar. Tretie miesto po jeseni patrí Cejkovu, štvrtý je ďalší nováčik Úpor. Až piate miesto patrí ambicióznym Močaranom, šiesty je Lastomír, siedma Čierna nad Tisou a ôsma Naciná Ves. V strede tabuľky sa pohybovali počas celej jesene aj deviate Parchovany či desiate Vinné, ktoré získalo rovnako 15 bodov ako jedenásta Borša. Záchranárske práce zrejme na jar čakajú na Malý Horeš, Michaľany a tabuľku uzatvárajúcu Stredu nad Bodrogom.

Výsledky jesenná časť
1. kolo
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Družstevník Cejkov 1:3 (0:0)
TJ Družstevník Parchovany - TJ Olympia Borša 2:0 (2:0)
FK Tatran Úpor - OŠK Pavlovce nad Uhom 1:2 (1:0)
TJ Sokol Močarany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 3:0 (1:0)
OŠK Vinné - OFK Lastomír 1:2 (1:1)
ŠK Naciná Ves - MFK Čierna nad Tisou 2:1 (0:1)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 4:1 (2:0)

2.kolo

TJ Družstevník Cejkov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 2:0 (1:0)
MFK Čierna nad Tisou - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 2:1 (2:1)
OFK Lastomír - ŠK Naciná Ves 2:0 (2:0)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Vinné 2:0 (1:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Sokol Močarany 5:0 (2:0)
TJ Olympia Borša - FK Tatran Úpor 3:2 (2:1)
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Družstevník Parchovany 6:0 (2:0)

3. kolo
TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov 2:1 (2:1)
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Malý Horeš 2:1 (0:0)
TJ Sokol Močarany - TJ Olympia Borša 1:0 (0:0)
OŠK Vinné - OŠK Pavlovce nad Uhom 3:2 (2:0)
ŠK Naciná Ves - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 2:1 (0:0)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OFK Lastomír 1:0 (1:0)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Čierna nad Tisou 1:0 (0:0)

4. kolo
TJ Družstevník Cejkov - MFK Čierna nad Tisou 3:1 (0:1)
OFK Lastomír - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 1:5 (0:3)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 1:0 (1:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - ŠK Nacina Ves 2:0 (1:0)
TJ Olympia Borša - OŠK Vinné 0:2 (0:2)
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Sokol Močarany 4:0 (2:0)
TJ Družstevník Parchovany - FK Tatran Úpor 1:5 (1:3)

5. kolo
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Cejkov 1:3 (1:1)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Parchovany 3:1 (3:0)
OŠK Vinné - TJ Družstevník Malý Horeš 2:1 (1:0)
ŠK Naciná Ves - TJ Olympia Borša 5:0 (3:0)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Pavlovce nad Uhom 1:4 (0:2)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 9:0 (4:0)
MFK Čierna nad Tisou - OFK Lastomír 5:0 (1:0)

6. kolo
TJ Družstevník Cejkov - OFK Lastomír 3:1 (0:1)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Čierna nad Tisou 1:2 (1:2)
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 1:1 (1:0)
TJ Olympia Borša - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 3:0 (1:0)
TJ Družstevník Malý Horeš - ŠK Naciná Ves 2:1 (0:1)
TJ Družstevník Parchovany - OŠK Vinné 1:1 (1:0)
FK Tatran Úpor - TJ Sokol Močarany 5:1 (3:0)

7. kolo
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Olympia Borša 5:3 (2:1)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Cejkov 1:0 (0:0)
OŠK Vinné - FK Tatran Úpor 1:3 (0:2)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Parchovany 2:0 (0:0)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Malý Horeš 1:0 (0:0)
MFK Čierna nad Tisou - OŠK Pavlovce nad Uhom 3:6 (1:2)
OFK Lastomír - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 3:1 (1:0)

8. kola
TJ Družstevník Cejkov - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 4:2 (1:1)
OŠK Pavlovce nad Uhom - OFK Lastomír 3:0 (2:0)
TJ Olympia Borša - MFK Čierna nad Tisou 1:2 (0:1)
TJ Družstevník Parchovany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 2:1 (0:1)
FK Tatran Úpor - ŠK Naciná Ves 4:0 (1:0)
TJ Sokol Močarany - OŠK Vinné 0:0
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 0:2 (0:1)

9. kolo
OŠK Vinné - TJ Družstevník Cejkov 0:2 (0:0)
ŠK Nacina Ves - TJ Sokol Močarany 0:0
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - FK Tatran Úpor 1:4 (0:2)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družstevník Parchovany 7:0 (4:0)
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Malý Horeš 3:2 (3:0)
OFK Lastomír - TJ Olympia Borša 3:0 (2:0)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Pavlovce nad Uhom 1:7 (0:4)

10. kolo
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Pavlovce nad Uhom 1:1 (1:1)
TJ Olympia Borša - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 2:1 (0:1)
TJ Družstevník Malý Horeš - OFK Lastomír 3:0 (1:0)
TJ Družstevník Parchovany - MFK Čierna nad Tisou 2:1 (1:0)
TJ Sokol Močarany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 3:1 (0:1)
OŠK Vinné - ŠK Naciná Ves 1:0 (0:0)
FK Tatran Úpor - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 2:1 (1:0)

11. kolo
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov 2:2 (1:1)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Vinné 0:0
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Sokol Močarany 4:0 (0:0)
MFK Čierna nad Tisou - FK Tatran Úpor 1:3 (0:2)
OFK Lastomír - TJ Družstevník Parchovany 3:1 (0:1)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Malý Horeš 2:1 (1:1)
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Olympia Borša 12:2 (4:0)

12. kolo
TJ Družstevník Cejkov - TJ Olympia Borša 4:2 (2:0)
TJ Družstevník Malý Horeš - OŠK Pavlovce nad Uhom 1:3 (1:1)
TJ Družstevník Parchovany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 3:2 (1:1)
FK Tatran Úpor - OFK Lastomír 1:1 (0:1)
TJ Sokol Močarany - MFK Čierna nad Tisou 5:0 (3:0)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - OŠK Vinné 6:0 (1:0)
ŠK Nacina Ves - TJ ŠM Streda nad Bodrogom 3:0 (1:0)

13. kolo
TJ ŠM Streda Bodrogom - TJ Družstevník Cejkov 1:3 (1:1)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Naciná Ves 6:0 (4:0)
MFK Čierna nad Tisou - OŠK Vinné 3:1 (2:1)
OFK Lastomír - TJ Sokol Močarany 3:1 (1:1)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Tatran Úpor 0:2 (0:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Družstevník Parchovany 11:0 (4:0)
TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Malý Horeš 3:0 (2:0)

14. kolo
TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Malý Horeš 5:0 (4:0)
TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Parchovany 2:1 (1:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - FK Tatran Úpor 2:0 (0:0)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Sokol Močarany 0:3 (0:1)
OFK Lastomír - OŠK Vinné 3:1 (1:1)
MFK Čierna nad Tisou - ŠK Naciná Ves 3:0 (1:0)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 1:4 (0:1)

Tabuľka po jesennej časti
1. OŠK Pavlovce nad Uhom 14 11 2 1 61:14 35
2. TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 14 11 1 2 55:11 34
3. TJ Družstevník Cejkov 14 10 2 2 36:15 32
4. FK Tatran Úpor 14 9 1 4 35:18 28
5. TJ Sokol Močarany 14 7 2 5 21:23 23
6. OFK Lastomír 14 7 1 6 22:26 22
7. FK Čierna nad Tisou 14 7 0 7 27:28 21
8. ŠK Nacina Ves 14 5 2 7 17:24 17
9. TJ Družstevník Parchovany 14 5 1 8 16:45 16
10. OŠK Vinné 14 4 3 7 13:25 15
11 TJ Olympia Borša 14 5 0 9 21:40 15
12. TJ Družstevník Malý Horeš 14 4 0 10 22:27 12
13. FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 14 3 0 11 14:41 9
14. TJ ŠM Streda nad Bodrogom 14 2 1 11 10:33 7



Uverejnené: 23.11.2017 19:03:40 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/u4rvj6gviftenr2y.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.