files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Na čele futsalových líg Mundial a Galacticos s Legendami

Zápasmi druhého a tretieho kola pokračovala minulý víkend v Mestskej športovej hale Mestská futsalová liga, ktorá nesie názov O pohár primátora mesta. V prvej lige sa po troch kolách najviac darí Mundialu, ktorý zvíťazil vo všetkých troch zápasoch. Druhá priečka patrí I.S.D.B., tretí je Rebrín, ktorý získal rovnako šesť bodov. V druhej lige je na čele dvojica deväťbodových Galacticos a Legendy.

I. Liga
Výsledky 2. kola (sobota 2. december)
OŠK Senné - Rebrín 3:4 (2:2)
Góly: Devečka 2, Uhľár - Lovas, Lipovský, Copko, Čičák.
Rozhodovali: Škodi a Koščo.

JP SoNet 09 - Vera nábytok 4:2 (3:1)
Góly: K. Sabovčík, Tkáč, Danko, Hospodár - Pačuta 2.
Žlté karty: Tkáč (JP SoNet 09), Janočko, Masnica (obaja Vera nábytok).
Rozhodovali: Škodi a Koščo.

KaeMko - Mundial 2:6 (0:1)
Góly: Gaľa, Doboš - Horňák 4, Hutaj 2.
Rozhodovali: Končík a Kron.

I.S.D.B. - Beemsteel 7:6 (4:2)
Góly: Lukáč 3, Pavlov, Blahuta, Duda, Kalanin - D. Lörinc 2, Tabaka 2 Michaliv, Blahuta vl.
Rozhodovali: Končík a Kron.

Výsledky 3. kola (nedeľa 3. december)
Beemsteel - JP SoNet 09 6:2 (4:0)
Góly: Lörinc 3, Michaliv, Liška, Pavúk - Hospodár, Dacej.
Žltá karta: Tabaka (Beemsteel)
Rozhodovali: Pivarník a Hrinda.

Rebrín - Vera nábytok 6:1 (2:0)
Góly: Čičák 3, Mráz 2, Lipovský - Forgáč.
Žltá karta: Forgáč (Vera nábytok).
Rozhodovali: Pivarník a Hrinda.

I.S.D.B. - KaeMko 3:4 (0:4)
Góly: Kalanin, Mindžak, Lukáč - Gaľa, Lipka, Bereš, Tomko.
Žlté karty: L. Zajac (I.S.D.B.), Tomko, Gaľa (obaja KaeMko).
Rozhodovali: Pivarník a Hrinda.

ŠK Senné - Mundial 2:5 (0:2)
Góly: Dargaj, Adam - Horňák 2, Hutaj 2, Ľ. Hlivák.
Rozhodovali: Škodi a Ihnacik.

Tabuľka po 3. kole
1. Mundial 3 3 0 0 21:2 9
2. I.S.D.B. 3 2 0 1 18:11 6
3. Rebrín 3 2 0 1 11:14 6
4. Beemsteel 3 1 1 1 16:13 4
5. KaeMko 3 1 1 1 10:13 4
6. ŠK Senné 3 1 0 2 9:9 3
7. JP SoNet 09 3 1 0 2 7:16 3
8. Vera nábytok 3 0 0 3 3:14 0

II. Liga
AFK Topoľany B - Legendy 4:9 (1:4)
Góly: Kanca 3, M. Hörčík - J. Porvaz 4, Kolibaš 2, Dziad, Vasiľ, Bene.
Žltá karta: Kanca (AFK).
Rozhodovali: Ihnacik a Končík.

TJ Parchovany - Straky 3:8 (1:3)
Góly: Topoľovský 2, Otrošinka - M. Duška 3, Šamuľak 2, Luterán 2, T. Duška.
Rozhodovali: Ihnacik a Pivarník.

OcŠK Pozdišovce - OTS 2:7 (1:3)
Góly: Hirko, Macho - Huňady 2, Vozár 2, M. Hrubý, Ivančo, Ľoch.
Žlté karty: Šubak, Ľoch (obaja OTS).
Rozhodovali: Pivarník a Hrinda.

Galacticos - Pro Mobil Michalovce 10:3 (7:2)
Góly: Mesároš 3, Kufa 2, Dzurina 2, Hrabík 2, Firda - Jeney 2, Dzurina.
Žlté karty: Dzurina (Galacticos), Štafura (Pro Mobil Michalovce).
Rozhodovali: Pivarník a Hrinda.

Výsledky 3. kola
Straky - OTS 7:1 (5:1)
Góly: Šamuľak 3, Feňuš, Škodi, Šimko, Luterán - Vozár.
Žlté karty: Sorokáč (Straky), Centek, Ivančo (OTS).
Rozhodovali: Koščo a Končík.

Pro Mobil Michalovce - TJ Parchovany 2:8 (0:2)
Góly: Dzvonik, Miľo - Hajduk 3, Bulak 2, Topoľovský, Popaďak, Kuriško.
Žltá karta: Tutko (TJ Parchovany).
Rozhodovali: Koščo a Končík.

Galacticos - AFK Topoľany B 6:4 (3:2)
Góly: Hrabik 2, Čalfa 2, Firda, Kufa - Krajňák 2, M. Hörčík, P. Hörčík.
Rozhodovali: Koščo a Kron.

OcŠK Pozdišovce - Legendy 3:4 (1:1)
Góly: Macho 2, Sabol - Bene, J. Porvaz, Kočiš, Vasiľ.
Rozhodovali: Hrinda a Kron.

Tabuľka
1. Galacticos 3 3 0 0 27:10 9
2. Legendy 3 3 0 0 19:10 9
3. Straky 3 2 0 1 17:7 6
4. OTS 3 1 0 2 11:15 3
5. OcŠK Pozdišovce 3 1 0 2 8:13 3
6. TJ Parchovany 3 1 0 2 14:21 3
7. Pro Mobil Michalovce 3 1 0 2 11:21 3
8. AFK Topoľany B 3 0 0 3 11:21 0

Najbližší program
4. kolo (sobota 9. december)
I. liga: Vera nábytok - Beemsteel (13.00 hod.), OŠK Senné - KaeMko (13.45 hod.), Mundial - I.S.D.B. (14.30 hod.), Rebrín - JP SoNet 09 (15.15 hod.).
II. liga: TJ Parchovany - OTS (16.00 hod.), AFK Topoľany B - OcŠK Pozdišovce (16.45 hod.), Straky - Pro Mobil Michalovce (17.30 hod.), Legendy - Galacticos (18.15 hod.).

5. kolo (sobota 23. december)
II. liga: Legendy - Straky (13.00 hod.), OTS - Galacticos (13.45 hod.), OcŠK Pozdišovce - Pro Mobil Michalovce (14.30 hod.), TJ Parchovany - AFK Topoľany B (15.15 hod.).
I. liga: KaeMko - JP SoNet 09 (16.00 hod.), Rebrín - I.S.D.B. (16.45 hod.), Mundial - Vera nábytok (17.30 hod.), OŠK Senné - Beemsteel (18.15 hod.).

6. kolo (sobota 30. december)
I. liga: Rebrín - Beemsteel (13.00 hod.), Vera nábytok - KaeMko (13.45 hod.), JP SoNet 09 - Mundial (14.30 hod.), OŠK Senné - I.S.D.B. (15.15 hod.).
II. liga: Galacticos - OcŠK Pozdišovce (16.00 hod.), Legendy - TJ Parchovany (16.45 hod.), Straky - AFK Topoľany B (17.30 hod.), OTS - Pro Mobil Michalovce (18.15 hod.).

7. kolo (nedeľa 7. január)
II. liga: Straky - Galacticos (13.00 hod.), Pro Mobil Michalovce - Legendy (13.45), TJ Parchovany - OcŠK Pozdišovce (14.30 hod.), OTS - AFK Topoľany B (15.15 hod.).
I. liga: KaeMko - Rebrín (16.00 hod.), Vera nábytok - I.S.D.B. (16.45 hod.), JP SoNet 09 - OŠK Senné (17.30 hod.), Mundial - Beemsteel (18.15  hod.).



Uverejnené: 04.12.2017 11:07:58 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.