files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Šosták naďalej trénuje s mužstvom, prípravné zápasy hrať nemôže

Štyri kluby, jeden tréner a jedenásť hráčov je podľa novej kauzy v slovenskom futbale podozrivých z ovplyvňovanie výsledkov v dvoch najvyšších súťažiach. Týka sa to klubov Teplička nad Váhom, Rimavská Sobota, Zlaté Moravce a Bardejov, ale nepriamo aj ďalších a medzi nimi je aj MFK Zemplín Michalovce. V kauze je namočený bývalý útočník tohto klubu Michal Hamuľak, ako aj súčasný stopér z kádra trénera Antona Šoltisa Ladislav Šosták. Ten mal byť pri dvoch prehrách Bardejova v sezóne 2016/2017. Všetkým hráčom aj trénerovi SFZ zastavila činnosť, nemôžu teda hrať ani v prípravných dueloch.

Ladislav Šosták zostáva v tréningovom procese MFK Zemplín, hrať ale nemôže ani v prípravných dueloch (foto Róbert Andrejov)

Dvadsaťpäťročný odchovanec košického futbalu oblieka dres MFK Zemplín druhú sezónu. S mužstvom sa pripravuje už tretí týždeň na novú sezónu, odohral aj sobotňajší duel v Humennom (3:0). Ďalší ale zrejme do rozlúsknutia kauzy neodohrá. K jeho ďalšiemu zotrvaniu v tíme sa vyjadril pre denník Korzár tréner Anton Šoltis. „Zatiaľ s nami trénuje, ale zápasy už hrať nebude môcť, lebo zastavená činnosť sa vzťahuje aj na prípravné zápasy. Aký bude ďalší Šostákov osud v mužstve, o tom rozhodne vedenie klubu, ktoré si má k tomu sadnúť a vyniesť ortieľ.“ Samotný hráč sa pre Denník Korzár vyjadriť odmietol. Vedenie už podľa informácii Korzára kontaktovalo Slovenský futbalový zväz ohľadom ďalšieho postupu v tejto kauze a radiť sa chce aj s právnikmi.Uverejnené: 27.06.2018 16:32:20 files/mono6o54znw2p6rn.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/vkppqjvkfnwv56pv.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.