files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Štyri osoby zranené pri dvoch dopravných nehodách

V Michalovciach a okolí došlo v utorok 24. júla k dvom dopravným nehodám, pri ktorých sa zranili štyri osoby.

K dopravnej nehode došlo po 14. hodine aj v časti Močarany, kde podľa doterajších zistení 56-ročný štátny príslušník Ukrajiny s osobným motorovým vozidlom zn. Škoda Octavia z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim vozidlom zn. Škoda Fabia, ktoré viedla 36-ročná vodička, a v tom čase sa s ňou vo vozidle nachádzali aj dve maloleté deti.

Pri dopravnej nehode utrpeli vodička aj maloleté deti podľa predbežnej lekárskej správy ľahké zranenia.  Výsledok dychovej skúšky vodičov vozidiel bol negatívny. Predbežná celková škoda bola vyčíslená na 3.000 eur.


V Michalovciach došlo k dopravnej nehode aj krátko po 15. hodine, keď 66-ročný muž jazdiaci s vozidlom zn. Peugeot Boxer v kolóne vozidiel smerujúcej do centra mesta, pravdepodobne z dôvodu nevenovania sa plne vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke narazil do pred ním idúceho vozidla zn. Scania. Vodič bol po dopravnej nehode prevezený do nemocnice, kde mu bola odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu, vodič vozidla zn. Scania bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Predbežná celková škoda na vozidlách bola vyčíslená na 2.500 eur.

Presné príčiny dopravných nehôd, miera zavinenia i bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.Uverejnené: 25.07.2018 11:31:53 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.