files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Charitatívny jumping pomohol k nákupu transportného kresla

Domnievame sa, že pomoc tým menej šťastným ľuďom, by mala byť súčasťou bežného života každého jednotlivca.  Žiaľ, nie vždy je to tak, ale našťastie, aj v dnešnej uponáhľanej dobe sú  ľudia, ktorí myslia aj na iných a majú snahu pomôcť im v núdzi.  A tak sa R+R Ladies Fitness v Michalovciach rozhodlo znova pomôcť pacientom Onkologického centra michalovskej nemocnice.

Dňa 11.5. sa konala ďalšia zbierka, kde sa výťažok z vstupného z celého dňa, z kurzov a služieb fitnes centra, vašimi dobrovoľnými príspevkami do urny umiestnenej na recepcii spojila s výťažkom z prvej zbierky organizovanej pod názvom “Charitatívny jumping” v spolupráci s Iuventou Michalovce v hodnote 410 € .

Spolu sa vyzbierala pekná suma, 1163 €, ktorá sa   použila k zakúpeniu špeciálneho transportného kresla pre sediacich pacientov.  Kreslo veľmi pomôže nielen pacientom, ale značne uľahčí prácu aj zdravotnému personálu, ktorý sa o nich s láskou stará.

Vecný dar pre  pacientov odovzdal majiteľ R+R Lades Fitness Mgr. Martin Rakovský riaditeľovi nemocnice Ing. Mariánovi Haviernikovi, za účasti primárky onkológie MUDr. Bibiány Béreš Žiarnej a  manažérky dennej zmeny Anny Kontuľovej.

Touto cestou srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli nezištne pomôcť chorým a veríme, že sa nám aj v budúcnosti spoločnými silami opäť niečo zmysluplné podarí.Uverejnené: 09.08.2018 16:58:55 files/mono6o54znw2p6rn.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.