Obrazom: Lastomír v derby skolil Močarany

V poslednom jesennom štrnástom kole V. futbalovej ligy skupina Zemplín privítali na svojom trávniku hráči OFK Lastomír v miestnom derby TJ Sokol Močarany. Z výhry 3:1 sa nakoniec tešili po dramatickom priebehu domáci. Tí išli v prvom polčase zásluhou Lazára do vedenia, no minútu pred koncom prvého dejstva vyrovnal Dušan Sabo. O všetkom napokon rozhodla posledná desaťminútovka, v ktorej najskôr Tomáš Kiš poslal Lastomír opäť do vedenia a v 85. minúte Duška definitívne rozhodol o tom, že všetky body ostávajú v Lastomíri. Zo zápasu vám prinášame fotogalériu.

OFK Lastomír - TJ Sokol Močarany 3:1 (1:1)
Góly: 30. Lazár, 81. T. Kiš, 85. Duška - 44. D. Sabo.
Žlté karty: 68. Lazár - 40. Hamšík, 43. D. Sabo, 63. Rusinkovič, 69. Minda, 70. Ondo.
Rozhodovali: Djordjevič - Tóth, Čisárik.
OFK: P. Regenda - Andrašov, Senjuž (87. Timko), J. Danko, P. Sabovčík, Hanko, K. Sabovčík, Lazár, T. Kiš, Duška (87. Bubenko), Suško (77. Šimko).
TJ SOKOL: Minda - J. Komenda, Geroč, Kufa, Ondo, Drahokoupil, Čornej, Hamšík, Rusinkovič, Išky, D. Sabo.

Uverejnené: 06.11.2018 10:17:05