Veľké Revištia doma deklasovali Kráľovský Chlmec + fotogaléria

Futbalisti Veľkých Revíšť si v nedeľňajšom stretnutí piateho kola štvrtej ligy Juh doma proti Kráľovskému Chlmcu schuti zastrieľali a nad súperom zo stredu tabuľky vyhrali vysoko 8:0! Domáci už do prestávky viedli päťgólovým rozdielom a v ich drese sa najviac strelecky činil Miroslav Lakatoš, autor troch gólov.

Hoci Veľké Revištia nastúpili bez potrestaného Grendela i zranených Tatára a Pivarníka, od začiatku bolo jasné, kto bude pánom na ihrisku. Už v 9. minúte sa odhodlal k strele Uhľár a jeho exportná delovka skončila v šibenici brány súpera - 1:0. Na druhý gól čakali diváci do 28. minúty a jeho autorom bol po samostatnej akcii Danko. O dve minúty zahrávali domáci rohový kop a stopér Tokár pridal tretí gól Veľkých Revíšť. To však nebolo všetko, pretože v 37. minúte pridal kanonier Lakatoš štvrtý gól a ten istý hráč v 43. minúte po prihrávke Danka aj piaty úspech domácich! S päťgólovým vedením sa hostia snažili čosi urobiť, ale v 49. minúte Kádar zoči-voči brankárovi Makeľovi nedal. Z následného protiútoku trafil Uhľár ešte brvno, ale ďalší gól padol až v 79. minúte, keď po prihrávke Ivanka skóroval Kondžura - 6:0. Rozdiel siedmich gólov bol na svete v 82. minúte, po spätnej prihrávke Marjova strelou z prvej skóroval Ivanko. Na konečných 8:0 uzavrel parádnou bombou pod brvno v 88. minúte Lakatoš, čím skompletizoval svoj hetrik.

V. Revištia - Kr. Chlmec 8:0 (5:0)

Góly: 37., 43. a 88. M. Lakatoš, 9. Uhľár, 28. Danko, 30. Tokár, 79. Kondžura, 82. Ivanko. ŽK: Berezňák - Varga, Gutič. Pred 300 divákmi rozhodoval Sendek.

V. REVIŠTIA: Makeľ - Tomko, Tokár, Berezňák, Marjov - Apiari (62. Seman), Ivanko, Revák (73. Francúz), Uhľár - Danko (46. Kondžura), M. Lakatoš.

Zvyšné výsledky: V. Folkmar – Buzica 3:0, Medzev – Čaňa 2:2, Turňa – Rudňany 4:0, Haniska – V. Kapušany 3:0, Sobrance – Štítnik 3:1, Krompachy – Rožňava 2:0.    (juke)

Uverejnené: 23.08.2010 18:15:49