files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Víťazom Fannsport Hockey Festival U10 Frýdek Místek, HK Mládež na treťom mieste

Od piatka 22. do nedele 24. marca sa v Michalovciach odohral hokejový turnaj žiakov do 10 rokov Fannsport Cup. Jeho víťazom sa stali hráči Frýdku Místku, ktorý vo finále zdolali ukrajinský Kyjev 6:5, tretie miesto si vybojoval domáci HK Mládež, ktorý v zápase o bronz porazil Partizánske 8:6.

Výsledky turnaja
HK Iskra Partizánske - HC Košice 2:0.
Kryszhinka Kyjev - HK Mládež Michalovce 16:4.
HC Frýdek Místek - HC Košice 2:1.
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Bulls Vranov nad Topľou 5:1
MHK Dolný Kubín - HK Iskra Partizánske 6:5.
Kryszhinka Kyjev - HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 18:2.
HC Frýdek Místek - MHK Dolný Kubín 4:2.
HK Mládež Michalovce - HC Bulls Vranov nad Topľou 10:2.
HC Košice - MHK Dolný Kubín 2:1.
HK Mládež Michalovce - HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 14:1.
HK Iskra Partizánske - HC Frýdek Místek 3:6.
HC Bulls Vranov nad Topľou - Kryszhinka Kyjev 0:20.

Tabuľka základná skupina A
1. HC Frýdek Místek 3 3 0 0 12:6 9
2. HK Iskra Partizánske 3 1 0 2 10:12 3
3. MHK Dolný Kubín 3 1 0 2 9:11 3
4. HC Košice 3 1 0 2 3:5 3

Tabuľka základná skupina B
1. Kryszhinka Kyjev 3 3 0 0 54:6 9
2. HK Mládež Michalovce 3 2 0 1 28:19 6
3. HK MHK 32 Liptovský Mikuláš 3 1 0 2 8:33 3
4. HC Bulls Vranov nad Topľou 3 0 0 3 3:35 0

Semifinále
HC Košice - HK MHK 32 Liptovský Mikuláš 20:0.
MHK Dolný Kubín - HC Bulls Vranov nad Topľou 9:1.
HC Frýdek Místek - HK Mládež Michalovce 8:3
Kryszhinka Kyjev - HK Iskra Partizánske 8:3.

Nedeľa 24. marec
Zápas o 7. miesto: HC Bulls Vranov nad Topľou - HK MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:5.
Zápas o 5. miesto: HC Košice - MHK Dolný Kubín 3:5.
Zápas o bronz: HK Mládež Michalovce - HC Iskra Partizánske 8:6.
Finále: HC Frýdek Místek - Kryszhinka Kyjev 6:5.

Konečná poradie (v zátvorke najlepší hráč družstva)
1. HC Frýdek Místek (Přemysl Trnka).
2. Kryszhinka Kyjev (Artem Chajka).
3. HK Mládež Michalovce (Samuel Hajdučko).
4. HK Iskra Partizánske (Jakub Ličko).
5. MHK Dolný Kubín (Samuel Foltín).
6. HC Košice (Nikolas Friedl).
7. HT MHK 32 Liptovský Mikuláš (Martin Jozefček).
8. HC Bulls Vranov nad Topľou (Gabriela Lačná).

All-stars
Brankár: Matej Flok (HC Frýdek Místek).
Obranca: Emanuel Buchla (HC Košice).
Obranca: Diana Maslová (MHK Dolný Kubín).
Útočník: Michal Mšall (HK Iskra Partizánske).
Útočník: Jakub Molnár (HK Mládež Michalovce).
Útočník: Ivan Matta (HK Mládež Michalovce).

Najlepší brankár: Kyril Savin (Kryszhinka Kyjev).
Najlepší obranca: Jakub Marek (HC Frýdek Místek).
Najlepší útočník: Arsenij Voriteliak (Kryszhinka Kyjev).
Najlepší tréner: Martin Stripai (HK Mládež Michalovce).



Uverejnené: 29.03.2019 11:25:13
files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.