Následujúci víkend bude čo sa týka športu opäť obohatený hlavne o futbalové zápasy. Predposledné kolá majú na programe všetky súťaže od tretej až po ôsmu ligu, doma sa predstavia aj mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce.
Futbal
I. liga mladších dorastencov
Sobota 8. jún
MFK Zemplín Michalovce U17 - FK Železiarne Podbrezová U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - FK Železiarne Podbrezová U16 (13.15 hod.)
Tipos III. liga skupina Východ
Nedeľa 9. jún
TJ Veľké Revištia - MFK Snina (17.00 hod.)
IV. liga Juh
Sobota 8. jún
MFK Sobrance - FK Geča 73 (17.00 hod.)
Nedeľa 9. jún
MFK Veľké Kapušany - Slávia TU Košice (17.00 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Mladosť Kalša (17.00 hod.)
ŠK Strážske - TJ Družstevník Čičarovce (17.00 hod.)
V. liga Zemplín
Nedeľa 9. jún
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov (17.00 hod.)
TJ Družstevník Malý Horeš - FK Zemplínska Teplica (17.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Krišovská Liesková (17.00 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (17.00 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Tatran Úpor (17.00 hod.)
OFK Lastomír - MFK Čierna nad Tisou (17.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - OŠK Vinné (17.00 hod.)
VI. liga
Nedeľa 9. jún
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ Vyšné Remety (14.00 hod.)
OŠK Zalužice - TJ Pokrok Krásnovce (14.00 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - OcŠK Pozdišovce (17.00 hod.)
OFK Dúbravka - TJ FK Družstevník Trhovište (17.00 hod.)
OŠK Budkovce - OFK Vojany (17.00 hod.)
OFK Hatalov - FK Žbince (17.00 hod.)
TJ Družstevník Záhor - ŠK Agro Palín (17.00 hod.)
VII. liga Východ
Sobota 8. jún
OŠK Zalužice B - OFK Úbrež (17.00 hod.)
Nedeľa 9. jún
OŠK Pavlovce nad Uhom B - TJ Družstevník Ruský Hrabovec (14.00 hod.)
OŠK Podhoroď - OŠK Porostov (17.00 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Kusín (17.00 hod.)
VII. liga Západ
Sobota 8. jún
OŠK Tušice - TJ Pusté Čemerné (14.00 hod.)
Nedeľa 9. jún
OŠK Svornosť Bracovce - OFK Rakovec nad Ondavou (17.00 hod.)
FK Veľké Slemence - AFK Topoľany B (17.00 hod.)
OŠK Horovce - TJ Družstevník Oborín (17.00 hod.)
VIII. liga
Nedeľa 9. jún
FK Tibava - TJ Družstevník Moravany (14.00 hod.)
TJ Ptrukša - TJ Družstevník Malčice (14.00 hod.)
OŠK Koromľa - OŠK Stretava (17.00 hod.)
TJ Družstevník Lekárovce - TJ ŠM Jovsa (17.00 hod.)
MFK Sobrance B - OFK Horňa (17.00 hod.)
FK Beša - TJ Jastrabie pri Michalovciach (17.00 hod.)