files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Dve vraždy v priebehu dvanástich hodín

V nedeľu (27.7.) krátko po polnoci podozrivá, 44-ročná osoba, v jednom z michalovských bytov doposiaľ nezisteným predmetom zaútočila na 45-ročného muža, a spôsobila mu bodné poranenie v oblasti hrudníka, ktorému poškodený muž krátko po 4. hodine ráno v nemocnici v Michalovciach podľahol.

Podozrivá osoba z miesta činu ušla. Okamžite bolo po nej preto vyhlásené pátranie a nájdená bola v ranných hodinách v Michalovciach. Po obmedzení osobnej slobody a vykonaní prvotných procesných úkonov bola umiestnená do cely policajného zaistenia. Michalovský policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin zabitia a prečin porušovania domovej slobody, avšak vzhľadom na závažnosť  a povahu skutku, ale aj jeho spôsob spáchania, vec prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach a skutok prekvalifikoval na obzvlášť závažný zločin vraždy. Krajský policajný vyšetrovateľ naďalej vykonáva potrebné procesné úkony, podľa výsledkov pitvy a po dôkladnom vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov bude rozhodnuté o ďalšom postupe aj vo vzťahu k zadržanej podozrivej osobe.

K tragédii došlo včera v popoludňajších hodinách aj v obci Kysta (okr. Trebišov). Na pozemku jedného z rodinných domov 34-ročný podozrivý muž mnohopočetnými sečnými ranami do hornej časti tela úmyselne usmrtil 59-ročného miestneho muža, ktorý na následky zranení zomrel ihneď na mieste. Na mieste udalosti sa nachádzal aj podozrivý muž, ktorému bola okamžite obmedzená osobná sloboda, a po vykonaní potrebných procesných úkonov bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Keďže aj v tomto prípade ide o skutok závažného charakteru, udalosť dokumentuje krajský policajný vyšetrovateľ, ktorý v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Aj v tomto prípade polícia čaká na výsledky pitvy a vykonáva všetky úkony smerujúce k vzneseniu obvinenia. Doposiaľ nebola obvinená žiadna konkrétna osoba.Uverejnené: 29.07.2019 15:05:01 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.