Trebišov po bojovnom výkone skončil v Slovnaft Cupe na štíte Zlatých Moraviec

V štvrtom kole Slovnaft Cupu skončil aj posledný zástupca zo Zemplína. Druholigový Slavoj Trebišov síce zdatne vzdoroval fortunaligovým Zlatým Moravciam, tie ale nakoniec vydolovali víťazstvo 2:1. Zverenci trénerskej dvojice Vladimír Rusnák - Ľuboš Benkovský síce viedli od 20. minúty po góle Lukáša Tótha, no ešte v prvom polčase vyrovnal Orávik a štyri minúty pred koncom rozhodol Asanovič o tom, že ďalej ide favorit. Mimochodom, pre Slavoj to bol prvý tohtosezónny zápas na vlastnom štadióne, ktorý je stále v rekonštrukcii.

Slavoj Trebišov - FC ViOn Zlaté Moravce 1:2 (1:1)
Góly: 20. L. Tóth - 26. Orávik, 86. Asanovič.
Žlté karty: 5. Jarovič, 30. Eklu, 74. Richtárech, 78. Asanovič (všetci Zl. Moravce).
Rozhodovali: Marhefka - Poláček, Poracký.
Divákov: 300.
SLAVOJ: Gmitter - Kražel, Korijkov, Cicman, Ilinjo - Harvila - L. Tóth, L. Mihalík, G. Matič, Zsigmond - Jano.
FC VION: Chovan - Čögley, Asanovič, Maranhao, Chren - Duga (69. Ďubek), Eklu (46. Grozdanovski) - Orávik, Richtárech, Kovaľ - Jarovič (46. Pereira).