files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Pozvánka na 28. Vianočné trhy v Michalovciach

Prijmite pozvanie na Vianočné trhy, ktorých 28. ročník štartuje už zajtra. Slávnostné otvorenie sa uskutoční o 10.00 hod. pred Mestským úradom v Michalovciach. Zaznie hymna mesta a atmosféru na tribúne spríjemní aj spevácka zložka Folklórneho súboru Zemplín.

Večer o 19.00 hod. sa môžete tešiť na koncert Roba Opatovského a  Cimbal Brothers, ktorí  sa v mestskom kultúrnom stredisku predstavia v rámci ich Vianočného turné.

V sobotu o 17.00 hod. v mestskom kultúrnom stredisku vystúpi Folklórny súbor Zemplín s programom Pokoj svätý vinšujeme vám. Nedeľňajšie popoludnie spríjemnia heligonkári v programe Vianoce s heligónkou. Tešia sa na vás o 15.00 hod. taktiež v mestskom kultúrnom stredisku.

Aj počas týchto vianočných trhov sa môžete tešiť na pestrú Uličku remesiel, na ktorej sa predstaví viac ako 30 remeselníkov, ktorí budú ponúkať perníky, ručne šité šperky, tkané pokrovce, vianočné vence, vianočné ikebany, mydlové dekoračné výrobky, levanduľové výrobky, výrobky z včelieho vosku, medu, sušené ovocie, domáce džemy, sirupy, medovinu, ručne zdobené vianočné gule, dekoratívne predmety z dreva, pletený tovar, formičky na perníky, obrazy z dreva a rôzne hand made výrobky. Počas obidvoch dní budú ponúkané aj vianočné oblátky. Na záver pripájame dopravné obmedzenia. Počas vianočných trhov bude uzavretá Obchodná ulica.
Uverejnené: 12.12.2019 15:14:01 files/pxtohu7hqxuwm5p4.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.