files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Hrozivá nehoda, dve autá skončili na streche

Dopravná nehoda sa stala v stredu (12.2.) okolo 17,00 hod. na štátnej ceste I/79 na železničnom nadjazde na vonkajšom obchvate mesta Trebišov medzi dvoma vozidlami, ktoré skončili na streche.

Podľa doterajších zistení 21-ročný vodič vozidla zn. Peugeot viedol vozidlo v smere od obce Nový Ruskov na obec Veľaty, kde na železničnom nadjazde počas vedenia vozidla obsluhoval mobilný telefón, a teda sa nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, pričom narazil do pred ním idúceho vozidla zn. Opel, ktorého vodička (53) začala úkon odbočovania vpravo na mesto Trebišov.

Po zrážke sa vozidlá prevrátili na strechu. Vozidlo zn. Opel zastalo na trávnatej ploche mimo vozovky a vozidlo zn. Peugeot  na ceste v smere na obec Veľaty. Podľa predbežnej lekárskej správy vodička vozidla zn. Opel pri nehode utrpela ľahké zranenia s predpokladanou dobou liečenia okolo 14 dní, vodičovi vozidla zn. Peugeot  jednorazovo ošetrili drobné poranenia. U oboch vodičov (obaja z okresu Trebišov) bol výsledok dychovej skúšky negatívny. Počas dokumentovania dopravnej nehody trebišovskí dopravní policajti regulovali cestnú premávku. Poškodením vozidiel bola škoda predbežne vyčíslená na cca 8.000 eur. "Polícia v súvislosti s touto nehodou začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví a zisťuje bližšie okolnosti," píše sa v tlačovej správe.Uverejnené: 13.02.2020 13:17:06 files/oisubiov7scenj5t.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.