files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Obrazom: V Michalovciach oceňovala športovcov aj Kuzminová

V stredu 19. februára sa v michalovskom Mestskom kultúrnom stredisku uskutočnilo slávnostné oceňovanie najlepších športovcov za rok 2019, kedy sa Michalovce mohli pýšiť honorom Európske mesto športu. Spolu s primátorom Viliamom Zahorčákom najlepších športovcov a kolektívy v kategóriách žiaci, dorast a seniori oceňovala aj trojnásobná olympijska víťazka Anastasiya Kuzminová.

Primátor mesta Michalovce Viliam Zahorčák na tomto podujatí slávnostne ocenil 33 jednotlivcov a 12 kolektívov z rôznych športových klubov:

Jednotlivci:  Kategória: žiaci
Milan BALOG – atletika (ŠK Comenium pri IV. ZŠ)
Christián DENHARDT – karate (klub mladých Godžu-ryu karate)
Matúš JASOVSKÝ – basketbal (1.BK Michalovce)
Marína MARCINOVÁ – plávanie (PK Orca Michalovce)
Laura MEDVIĎOVÁ - ľadový hokej (HK Mládež Michalovce)
Tomáš POPJAK - judo (ŠK Zemplín judo Michalovce)
Emma SABADOŠOVÁ – kickbox (Kickbox klub Michalovce)
Nela ŠIMKOVÁ – hádzaná (Iuventa Michalovce)
Zoran ZÁHRADNÍK – futbal (MFK Zemplín Michalovce)


Kolektívy:  Kategória: žiaci
družstvo starších mini žiakov 1. BK MICHALOVCE
družstvo staršej prípravky EASTERN WINGS MICHALOVCE
družstvo mladších žiačok „A“ IUVENTA MICHALOVCE
družstvo starších žiakov U15 MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE
družstvo starších žiakov ŠK ZEMPLÍN JUDO MICHALOVCE


Jednotlivci: Kategória: dorast
Dominik BOROV - ľadový hokej (HK Mládež Michalovce)
Samuel BRNČÁL - basketbal (1.BK Michalovce)
Peter CIGANOC - florbal ( Florbalový klub Michalovce)
Juraj EĽKO – streľba zo vzduchovej pištole (ŠSK Mládež Michalovce)
Filip HAMADEJ - judo (ŠK Zemplín judo Michalovce)
Dominik CHRAPEK – mixed martial arts (MMA Michalovce)
Katarína KOČERHOVÁ – atletika (ŠK Comenium pri IV. ZŠ)
Jakub KOZÁK - plávanie(PK Orca Michalovce)
Martina PUSTÁ - hádzaná (Iuventa Michalovce)
Jana TEREZKOVÁ – stolný tenis (ŠKST Michalovce)
Matej TRUSA - futbal (MFK Zemplín Michalovce)

Kolektívy Kategória dorast (3):
družstvo starších dorasteniek HK IUVENTA MICHALOVCE
družstvo dorasteniek ŠKST MICHALOVCE
družstvo dorastencov ŠK ZEMPLÍN JUDO MICHALOVCE


Jednotlivci: Kategória: dospelých
Stanislav BÉREŠ – cestná cyklistika (KC Michalovce)
José CARRILLO MANCILLA – futbal (MFK Zemplín Michalovce)
Michal ČERVEŇÁK – atletika (AC Michalovce)
Marianna HAJDUKOVÁ - silový trojboj (ŠK Zemplín silový trojboj Michalovce)
Vladimír HAMADEJ – strelectvo (Klub vojakov v zálohe Michalovce)
Oľga HASÁKOVÁ – turistika (KST Turista Michalovce)
Jakub LINET – ľadový hokej (HK Dukla Ingema Michalovce)
Štefan MAZÚR – šach (ŠaK Zemplín Michalovce)
Dáša ŠINKAROVÁ - stolný tenis (ŠKST Michalovce)
Martina VARADYOVÁ – judo (ŠK Zemplín judo Michalovce)
Patrícia WOLLINGEROVÁ – hádzaná (Iuventa Michalovce)

Hendikepovaný športovec
Roman MACKO – silový trojboj (ŠK Zemplín silový trojboj Michalovce)

Kolektívy: kategória: dospelých
muži HK DUKLA INGEMA MICHALOVCE
ženy HK IUVENTA MICHALOVCE
muži MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE
ženy ŠK ZEMPLÍN JUDO MICHALOVCE



Uverejnené: 19.02.2020 21:17:25
files/mono6o54znw2p6rn.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vkppqjvkfnwv56pv.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.