files/xogzpcg6p24uwhzj.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Pred jazdou pili muži, ale aj žena

Alkohol za volant jednoznačne nepatrí. Čoraz viac to však pokúšajú vodiči v Košickom kraji. Polícia v týchto dňoch „načapala“ hneď troch takýchto vodičov, z čoho bola jedna žena.  

V utorok hodinu po polnoci 32-ročný muž z Košíc viedol osobné motorové vozidlo zn. Seat v Košiciach po ul. Južná trieda, pričom bol kontrolovaný policajnou hliadkou, pri ktorej bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 1,01 mg/l, čo je v prepočte 2,10 promile.

Aj ďalší vodič jazdil v utorok „pod vplyvom“. Krátko pred obedom jazdil 57-ročný muž z Michaloviec zo strany na stranu po cestách v meste Michalovce, čo neuniklo pozornému oku našich kolegov. Pri následnej kontrole mu bola dychovou skúškou nameraná hodnota 1,07 mg/l, čo je v prepočte 2,23 promile.

V ten istý deň v podvečer 24-ročná žena z Košíc viedla motorové vozidlo zn. Toyota v katastri obce Ruskov, pričom v dôsledku nevenovania sa plne vedeniu vozidla prešla s vozidlom mimo vozovky vpravo, odkiaľ s vozidlom vyšla späť na cestu do protismeru a následne zišla ľavou časťou vozidla do priekopy, kde s vozidlom pokračovala ďalej a následne zastavila. Na mieste bola podrobená dychovej skúške s výsledkom 0,99 mg/l, čo je v prepočte 2,06 promile. „Vodiči skončili v cele policajného zaistenia s obvinením pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky,“ píše sa v tlačovej správe polície.Uverejnené: 28.05.2020 18:18:06 files/hfg62wuhar0pdkix.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/40xwcezwqmjuyvsh.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/at72vt5ca4vt08x5.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.