Tenisový turnaj v Michalovciach: Kto sa stal víťazom?

V Michalovciach v tenisovom areáli sa v týchto dňoch uskutočnil tenisový turnaj detí do 10 rokov. Turnaj bol súčasťou GMI TOUR 2020, ktorý sa okrem Michaloviec uskutočnil aj v Košiciach, Prešove, Poprade a Tatranskej Lomnici.

Počas dvoch dní sa na kurtoch predstavilo 54 hráčov, ktorí si najskôr zahrali v skupinách a potom aj v zápasoch o konečné umiestnenie.

Víťazkou turnaja v dievčenskej kategórii sa stala Zoe Hanzo z TJ Sokol Prešov, ktorá triumfovala pred Biankou Rišianovou z TK Mladosť Košice, tretia skončila Simona Uhrinová z TAPO Prešov. Pri chlapcoch sa z víťazstva na turnaji tešil Martin Čellár z Šport Park Lúčky. Ten si vo finále poradil s Marcusom Adamom z TJ Sokol Prešov, tretí skončil Sebastián Janda z domáceho TJT Michalovce. Z usporiadajúceho klubu sa turnaja zúčastnilo dvanásť mladých tenistov. Pri dievčatách na šiestom mieste skončila Nikola Kačurová, deviata Emma Padová, desiata Simona Lipová, trinásta Emma Grigeľová, devätnásta Adela Drozdová, dvadsiata Nela Puškárová a dvadsiata šiesta Lilla Lichvárová. Pri chlapcoch obsadil spomenutý Janda tretie miesto, štvrtý skončil Maximilián Kimak, šiestu priečku obsadil Samuel Ganaj, štrnástu Timur Kracina a osemnástu Boris Toviš.

Uverejnené: 25.07.2020 11:08:01