files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Alkohol opäť úradoval, nafúkali muži aj žena

Alkohol opäť úradoval na cestách. V závere minulého týždňa polícia zdokumentovala tri prípady, v ktorých sa vodiči sadli za volant opití.

V sobotu 25. júla krátko pred šiestou hodinou ráno viedla 22-ročná žena z okresu Michalovce motorové vozidlo zn. KIA v obci Vinné, kde bola zastavená a kontrolovaná policajnou hliadkou. Aj v tomto prípade bola dychová skúška pozitívna s výsledkom 1,09 mg/l, čo je po prepočte 2,27 promile. O prípade informuje Polícia na svojom facebooku.

Ešte v piatok, približne tri hodiny po polnoci viedol 28-ročný muž z okresu Michalovce motorové vozidlo zn. Opel v smere od Moldavy nad Bodvou na obec Jasov. Pravdepodobne z dôvodu nepozornosti pri kostole narazil do dvoch stĺpov verejného osvetlenia, ktoré sa zlomili, no ani to ho v jazde nezastavilo. Po príchode polície už stál vedľa zaparkovaného vozidla. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 0,74 mg/l, čo je po prepočte 1,54 promile. Navyše má rozhodnutím súdu uložený trest zákazu činnosti viesť motorové vozidlá.

Alkohol polícia zistila aj u vodiča motocykla. 19-ročný muž v sobotu večer v jednej z obcí okresu Trebišov viedol motocykel zn. JAWA bez evidenčného čísla. Vykonanou dychovou skúškou mu bola nameraná hodnota 0,49 mg/l, čo je po prepočte 1,02 promile. Vodič dokonca ani nie je držiteľom vodičského oprávnenia.   Uverejnené: 28.07.2020 08:43:52 files/7rm58k3yqdtsxszh.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.