Dukla stratila perie v Prešove

Hokejisti michalovskej Dukly nastupovali na zápas v Prešove po neúspešnom zemplínskom derby, v ktorom prehrali na ľade Trebišova 2:6. Na Šariši im však ruže nekvitli, Dukla tak zaznamenal druhu prehru v poradí.

V prvej tretine sa hral svižný hokej a Zemplínčania sa ujali vedenia v 15. minúte, keď Hurtaj po asistencii Macha a Marinčina otvoril skóre zápasu. Hra Dukly však nasledujúcich minútach upadla do podpriemeru a výsledkom bol dokonalý obrat Prešovčanov, ktorí postupne v nasledujúcich dvoch tretinách otočili výsledok na 4:1. Michalovčan Lezo v 57. minúte korigoval konečný stav na 4:2 z pohľadu Prešova.

HC Prešov 07 - HK Dukla Michalovce 4:2 (1:1,1:0,2:1)

GÓLY: 15:39 Patrik Bosák (Jakub Michalica, Marek Náhlik), 28:20 Ladislav Hopkovič (Pavol Zavacký) pres, Marek Nagy (Peter Cmorej), 53:58 Marek Náhlik (Petrik Bosák, Jakub Michalica) -  14:04 Peter Hurtaj (Milan Mach, Vladimír Marinčin), 56:18 Anton Lezo (Viktor Štefanech).

Vylúčenia: 9:15, presilové hry: 3:2, oslabenia: 0:0, rozhodcovia: Jura Branislav, Korba Peter, Smerek Vladimír, divákov: 448 divákovdivákov