files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Kompletní Zemplínčania sa chcú pobiť o tretie domáce víťazstvo

Po zásahu koronavírusu do šatne a následnej reprezentačnej prestávky sa tento týždeň už naplno začali pripravovať futbalisti MFK Zemplín Michalovce na náročný záver jesennej časti.

Michalovčania v tejto sezóne na domácej pôde zatiaľ zdolali Zlaté Moravce a Pohronie. Dosiahnu v sobotu tretie víťazstvo?

Tréner Jozef Majoroš postupne v tréningovom procese opätovne privítal všetkých hráčov, ktorí sa vystrábili z koronavírusu a v stredu už mal k dispozícii aj mládežníckych reprezentantov Slovenska Matúša Vojtka a Matej Trusu. Pred sobotňajším domácim duelom so Senicou (úvodný výkop o 14.00 hod.) tak má príjemnejšie starosti, ako pred duelom so Slovanom Bratislava, ktorý odohrali Zemplínčania pred reprezentačnou prestávkou. „Minulý týždeň sme trénovali vo veľmi oklieštenej zostave. Chýbali nám nielen reprezentanti, ale aj hráči, ktorí mali koronavírus. Venovať sme sa mohli len individuálnym herným činnostiam. Od tohto týždňa už trénujú všetci a v stredu sa k nám pridali aj Vojtko s Trusom, takže sme kompletní. Teda okrem Maťa Kolesára, ktorého stále trápi svalové zranenie,“ poznamenal pre náš portál tréner Michalovčanov Jozef Majoroš. Hráči najvýchodnejšieho účastníka Fortuna ligy prešli testovaním na koronavírus aj tento týždeň. „Všetci sme boli negatívni. Verím, že to už je za nami a koronavírus nás už nezasiahne tak. Ako tomu bolo pred dvoma týždňami,“ pokračuje michalovský lodivod.

Tento článok je uzamknutý

Prístupný je už teraz pre predplatiteľov.

Prihláste sa alebo si predplaťte novinyzemplina.sk

--->Kliknite tu- Predplatiteľská zóna <----Uverejnené: 19.11.2020 14:40:32 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.