V zápase zvratov tesná prehra Humenného s Levicami

Hokejisti HC 19 Humenné prehrali v zápase šiesteho prvej ligy na svojom ľade s HK Auto Rácz Levice 3:5. V zápase zvratov prehrávali po prvej tretine 0:2, po druhej ale viedli 3:2. Nakoniec ale v tretej tretine dostali tri góly a hostia si tak z Humenného odniesli cenné tri body. Humenské góly zaknihovali Samuel Koziot, Ondrej Fedorko a Damián Novický.

HC 19 Humenné - HK AutoRácz Levice 3:5 (0:2, 3:0, 0:3)
Góly:  24. Koziot (Valečko, Hopkovič) pres/1, 33. Fedorko (Markuš) oslab/1, 35. Novický (Horvát, Ferenc) – 9. Čaládi (Novák), 19. Novák (Gubo, Čaládi), 44. Rób. Huna (Cebák) pres/1, 55. Štefanka (Uhnák, Svitana), 60. Saliji.
Vylúčení: 5:4, navyše Buraľ (Humenné) 5+DKZ nečakané napadnutie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0. Rozhodovali: Tornay, Smrek - Wolf, Beniač. Bez divákov.
HC 19: Glosár - Hopkovič, Valečko, Novický, Bdžoch, Buraľ, Patlevič, Copko, Maury - Fedorko, Markuš, Koziot - Šiňanský, Krajňák, Mesaroš - Ferenc, Horvát, Borov - Hogel, Farkaš, Stripai.
HK AUTORÁCZ: Kompas - Cebák, Kohút, Hřebíček, Ďurkech, Hudec, Kobolka, Štefanka, Kuzma - Rich. Huna, Rób. Huna, R. Svitana - Gubo, Čaládi, Novák - Uhnák, Tužinský, Saliji - Suľovský, Klenko, Macko.

Uverejnené: 28.11.2020 12:05:01