MFK Zemplín na úvod prípravy s vydretým víťazstvom

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili vo svojom prvom prípravnom stretnutí pred jarnou časťou, keď na svojom umelom trávniku zdolali druholigový FK Partizán Bardejov 2:1.

Michalovčania nastúpili na pravej strane obrany s 23-ročným Danielom Magdom, ktorý naposledy pôsobil v Nitre. Druhým novicom v kádri je 20-ročný stredopoliar Marián Sabolčík z Prešova.  Skóre duelu otvoril v 22. minúte Ismar Tandir. Na jeho presný zásah o dvanásť minút neskôr odpovedal hosťujúci Lizardo. Keď sa už zdalo, že súboj skončí remízou, z absolútne poslednej akcie zápasu rozhodol o michalovskom víťazstve Hirnij. Zverenci trénera Jozefa Majoroša svoj druhý prípravný duel odohrajú taktiež doma. V stredu dvadsiateho januára 13.00 hod. privítajú ďalšieho účastníka druhej ligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

MFK Zemplín Michalovce – Partizán Bardejov 2:1 (1:1)
Góly: 22. Tandir, 90. Hirnyi – 34. Lizardo
MFK ZEMPLÍN: M. Markovič (46. T. Dráb) – D. Magda (46. Lukčo), F. Vaško, Volanakis (46. Vovkun), Méndez (46. M. Vojtko) – Sabolčík, M. Bednár (46. Neofytidis), Spoljarič (46. M. Begala) – Bujňaček (46. Popovits), Tandir (46. Hirnyi), Ivanov (46. Ntotis).

Zdroj: mfk zemplín

Uverejnené: 16.01.2021 16:41:53