files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

ARRIVA zabezpečí dopravu počas Veľkej noci v sviatočnom režime

Autobusy mestskej a prímestskej dopravy budú počas veľkonočných sviatkov premávať v sviatočnom režime. Spoločnosti ARRIVA zabezpečujú verejnú dopravu v zmysle aktuálne platných opatrení a na základedohovoru s objednávateľmi tak, aby cestujúci pracujúci v nemocniciach, obchodoch a ďalších prevádzkach mali možnosť dopraviť sa do práce i domov. Naďalej je nevyhnutné dodržiavať bezpečnostné opatrenia – cestovať v autobusoch a vstupovať do interiérov len s použitím respirátora.

Autobusové spoje mestskej a prímestskej dopravy spoločností ARRIVA budú počas veľkonočných sviatkovpremávať v sviatočnom režime. Na Veľký piatok 2. apríla, v nedeľu 4. apríla a v pondelok 5. apríla budú spoje premávať ako v nedeľu a štátom uznaný sviatok, v sobotu 3. apríla ako počas akejkoľvek inej soboty v roku. Počas pracovných dníje doprava liniek zabezpečovaná aj naďalej podľa zavedených cestovných poriadkov platných pred Veľkou nocou. „Mestská hromadná doprava je zabezpečovaná v súlade s opatreniami prijatými jednotlivými samosprávami. Počas sviatočných dní 2. apríla, 4. apríla a 5. apríla budú spoje premávať ako v nedeľu a sviatok. Platné cestovné poriadky nájdu cestujúci na webovej stránke v sekcii cestovné poriadky.,” píše sa v tlačovej správe.

O aktuálne prijatých zmenách a obmedzeniach v cestovných poriadkoch informuje ARRIVA cestujúcich prostredníctvom webstránky i linky zákazníckej podpory na čísle +421 915 733 733, a to každý deň vrátane víkendov a sviatkovod 8.00 do 20.00. Aktuálne informácie majú cestujúci možnosť dostávať hneď po ich zverejnení ajpriamo do svojich emailových schránok. Stačí, ak sa prihlásia na odber noviniek prostredníctvomformuláru na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter.  „V záujme bezpečia cestujúcich aj vodičov sú neustále v platnosti opatrenia, ktoré je nevyhnutné dodržiavať pri ceste autobusom, ako aj pri návšteve našich zákazníckych centier. Aj touto cestou žiadamecestujúcich, aby nosilipri vstupe do autobusu, na obchodné miesta a zákaznícke centrá respirátor a zároveň odporúčame, ak je to možné, dodržiavať odstupy a nosiť rukavice. Je to v záujme bezpečia cestujúcich, ale aj ochrany vodičov, ktorí každodenne zabezpečujú verejnú dopravu a denne vozia desiatky cestujúcich. Pri úhrade cestovného odporúčame využiť platbu čipovou dopravnou kartou, ktorá nielen skráti čas pri nastupovaní do autobusu, ale zároveň predstavuje bezpečný spôsob úhrady bez nutnosti manipulácie s hotovosťou. Našim cestujúcim aj kolegom prajeme v tejto neľahkej situácii príjemné prežitie veľkonočných sviatkov, veľa oddychu a zdravia, uviedla Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku.Uverejnené: 01.04.2021 18:11:51 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.