Obrazom: Pavlovce nad Uhom vyprevadili Rudňany do tretej ligy

Tretiu porážku v sezóne utrpeli v nedeľu na domácej pôde futbalisti OŠK Pavlovce nad Uhom, ktorí podľahli lídrovi súťaže ŠK Rudňany 2:4. Rudňany sa po tejto výhre kolo pred koncom stali víťazmi štvrtej ligy Juh a od budúcej sezóny budú hrať v tretej lige...

Pavlovčania sa v šlágri štrnásteho kola ujali po Slinčákovej penalte vedenia. V 34. minúte ale vyrovnal ďalekonosnou strelou Matej Kunzo. V úvode druhého polčasu začal úradovať najlepší strelec súťaže Tomáš Bdžoch, ktorý v rozpätí šiestich minút strelil dva góly a definitívne tak svoje mužstvo upokojil. Výhru Rudňan poistil krátko po uplynutí hodiny hry Matej Dubiňák, za Pavlovce už stihol gólovo odpovedať iba Marko Gomboš.

OŠK Pavlovce nad Uhom - OŠK Rudňany 2:4 (1:1)
Góly: 16. Slinčák, 79. Gomboš - 34. Kunzo, 49. a 55. Bdžoch, 63. Dubiňák.
Žlté karty: 9. Varga, 46. Dargaj, 81. Kalanin.
Rozhodovali: Sučka - Adamčo, Revák.
OŠK: Gurega - Lašík (58. Masnica), Novák (46. Smoľák), Dargaj, Gomboš, M. Jarábek (73. Kalanin), Varga, Sočuvka, Lelovič, Slinčák, Sninský.
OŠK: Tokoly - Compel, Sedláček, Kočiš, Labanc (63. Regec), Kunzo, Slejzák, Rychnavský, Sirko (78. Mrovčák), Bdžoch (67. Melega), Dubiňák.

Uverejnené: 06.06.2021 21:39:44