Zemplínske derby korisťou Michalovčanov

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zaknihovali tretie víťazstvo v príprave v rade, keď na svojom trávniku v zemplínskom derby zdolali druholigový Slavoj Trebišov 4:1, hoci po polčase prehrávali 0:1. Za hostí otvoril skóre hneď v úvode Lukáš Šimko. V druhom polčase vyrovnal z pokutového kopu Igor Žofčák, druhý gól pridal bývalý Trebišovčan Wisdom Kanu a v samom závere michalovské víťazstvo pečatili iba pätnásťročný Zoran Záhradník a o rok starší Tobias Bujnáček.

MFK Zemplín Michalovce – Slavoj Trebišov 4:1 (0:1)
Góly: 56. I. Žofčák (11 m), 61. Kanu, 83. Z. Záhradník, 89. Bujňaček – 1. L. Šimko
MFK ZEMPLÍN: T. Dráb (46. Kozhukhar) – D. Magda (46. Kotula), Ranko (46. F. Vaško), Artabe (46. Šuľa), Méndez (46. M. Vojtko) – Adekuoroye (46. Neofytidis) – Kvocera (46. M. Begala), I. Žofčák (86. Volanakis), Oshima (86. Bujňaček), M. Marcin (46. Gembický, 72. Ntotis) – Kanu (86. Z. Záhradník).
SLAVOJ: Melichar (46. Fojtíček) – L. Šimko, E. Matta, Krajňák (46. Puchmertl), Ilinjo (64. Rokyta) – Sitarčík – Bajtoš (64. Dzurjo), R. Begala, Digoň (64. Piliar), Košuda (64. Jinjolava) – Stracek (46. Attah).

Uverejnené: 07.07.2021 21:01:54