Majstri Slovenska v kickboxe z Michaloviec

Slovenský zväz kickboxu v dňoch 25. - 26.6.2021 zorganizoval v mestskej športovej hale Aréna v Poprade Majstrovstvá SR v kickboxe pre rok 2021, za účasti 34 klubov a 292 súťažiacich z celého Slovenska.

Za klub SEIKEN Martial Arts Pozdišovce štartovali traja bojovníci - Samuel Fox, ktorý v dvoch disciplínach obsadil prvé miesto, Patrik Škarupa vo svojej kategórii full kontakt bezkonkurenčne obsadil taktiež prvé miesto. Obom  zaslúžene patri titul  -  majster SR. Pre Mareka Lišku to bola úplne prvá súťaž a aj keď sa nedostal do finále, obsadil krásne tretie miesto vo svojich kategóriách.

Už tradične sa darilo Michalovi Stričíkovi zo Športového klubu všestranných aktivít Michalovce, ktorý vybojoval titul majstra Slovenska v kickboxe v disciplíne Light contact seniorov - 94 kg. Vo finále vyhral dokonca v prvom kole technickou prevahou nad súperom v zápase, čím rozšíril svoju zbierku majstrovských titulov. Menej sa mu darilo po úspešnom postupe zápasovým pavúkom v jeho obľúbenej disciplíne Kick light seniorov - 94 kg, kde napriek bodovej prevahe vo finálovom zápase vo vzájomne tvrdšom nasadení po napomínaní rozhodcami na oboch stranách bol v poslednom kole diskvalifikovaný, a tak prišiel o ďalšie víťazstvo a získal „iba“ titul vicemajstra Slovenska.