files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Vlado Bučko má nový klip. Herečka si v ňom zlomila ruku!

Michalovčan Vlado Bučko zverejnil nový singel Pekný deň v streamovacích službách ešte v júni, teraz k nemu pridáva aj klip. Zahrali si v ňom moderátori Rádia Šírava Lucia Benetinová a Michal Hreňovčík. Klip nakrúcali v Michalovciach a na Zemplínskej šírave.

Nešťastne spadla a zlomila si ruku

Je to príbeh chlapca a dievčaťa, ktorí prežívajú pekný deň, ale neskončí sa práve najlepšie. Na šíravskej hrádzi, kde sa korčujú na kolieskových korčuliach, sa Lucia zraní. „Nešťastne spadla, zlomila si ruku a skončila v nemocnici, kde jej dali sadru. Tým chcem poďakovať aj nemocnici Svet zdravia Michalovce, že nám nakrúcanie umožnili a lekárovi Marekovi Zubkovi za to, že bol ochotný v klipe účinkovať,“ približuje dej klipu Vlado. Paradoxne, jej ale pekné chvíle do života prinesie práve ruka v sadre. Ulovila na ňu podpisy od svojich obľúbených športovcov. „Hľadali sme to pekné aj na takej nepríjemnej a bolestivej udalosti, akou je zlomená ruka,“ vysvetľuje zámer Vlado. Lucia si, našťastie v skutočnosti ruku nezlomila a ani by to už zažiť nechcela. „Ruku som mala zlomenú už dvakrát a bolo to presne po páde na kolieskových korčuliach,“ prezradila Lucia.

 

V klipe aj známi športovci

Kameru a strih klipu mal na starosti šikovný Michalovčan František Lenhard. Diváci vo videu uvidia aj svojich obľúbených športovcov z michalovských klubov. Podpisy na sadru rozdávali futbalisti Matej Trusa, Matúš Vojtko, hokejisti Pavol Regenda, Lukáš Lačný a hádzanárky Vladimíra Bajčiová či Marianna Rebičová. „Športovcov oslovila Lucia a som veľmi rád, že všetci ochotne súhlasili,“ povedal Vlado. Pesničku Vlado zložil počas pandemického lockdownu. Text k nej napísal Humenčan Štefan Baláž. „Ľudia už boli unavení z obmedzení a negatívnych správ. Každý deň pribúdali nakazení a veľa ich neprežilo. A tak som si povedal, že raz sa to skončí a prídu pekné dni. Preto som Števa poprosil, aby mi napísal text o peknom dni,“ priblížil Vlado.

 

Spolupráca so známymi producentmi

Singel Pekný deň nahrávali v máji. Dielo vzniklo vďaka príspevku Fondu na podporu umenia. Spolupracoval na ňom so známym gitaristom Jimim Cimbalom a klávesakom Zolim Tóthom, obaja boli v úlohe producentov. „Jimi komplet zaranžoval a s kapelou nahral podklady k pesničke a Zoli mi pomohol s aranžovaním spevov. Všetci traja sme si veľmi sadli aj ľudsky, čo je pri hudbe veľmi dôležité. Jimi sa vie úžasne trafiť do nálady, ktorú by som v skladbe chcel mať. Zoli je zase pri nahrávaní vždy dobre naladení a veľmi mi pomáha s aranžovaním vokálov, v čom je jedinečný,“ prezrádza Vlado. Vlado Bučko doteraz vydal štyri single. Všetky sú dostupné v streamovacích službách. Na jeho youtube kanáli si môžete pozrieť aj klipy k jeho skladbám Tancuj so mnou a Miluj ma.

 Uverejnené: 12.07.2021 20:25:33 files/zrs35vuxnbma6xcy.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.