Humenčania s tesnou prehrou, Topoľčanom podľahli v šlágri 1:2

Hokejisti HC 19 Humenné po dvoch domácich výhrach zakopli, keď v šlágri devätnásteho kole druhej najvyššej Tipos Slovenskej hokejovej ligy prehrali na domácom ľade s HC Topoľčany 1:2. Ich jediný gól zaznamenal v prvej tretine Krajňák, za hostí ale odpovedali v druhej tretine M. Novák a v tretej Gergel. Humenčania tak klesli na tretie miesto v tabuľke, najbližšie sa predstavia v piatok v Brezne.

HC 19 Humenné - HC Topoľčany 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Góly: 9. Krajňák (Pichnarčík) – 33. M. Novák (Kluka, Gubo) 47. D. Gergel (Bečka, Kluka). Rozhodovali: Rojík – Varga, Pribula, strely: 28:41, vylúčení: 7:3, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, bez divákov

HC 19: Rabčan – Novický, Novota, Ivanov, Jacko, Pichnarčík, Ondrej, Wysocki – Horvát, Krajňák, Borov - Lačný, Farkaš, Macko - Solomončak, Frič, Veličkin – Kiss

HC: Kompas  – M. Novák, Zekucia, Bystričan, Dúžek, Rohaľ, Kapičák – Ručkay, Laššo, Kováč – Kluka, Bečka, D. Gergel – Vereš, Legalin, Matej – Gubo, Hvizdoš, Detko.

Uverejnené: 24.11.2021 22:14:11