Štvrté víťazstvo v rade, MFK Zemplín zdolal Lipany 3:1

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili aj vo svojom štvrtom prípravnom zápase pred jarnou časťou, keď na svojej umelej tráve zdolali účastníka III. ligy Východ ŠK Odeva Lipany 3:1. O góly v sieti súpera sa postarali Zoran Zahradník, v druhom polčase presne mierili aj Matej Trusa s Matúšom Marcinom. Zverenci trénera Miroslava Nemca sa najbližšie predstavia v príprave na ihrisku súpera, keď v sobotu absolvujú duel na pôde druholigovej Banskej Bystrice.

Tréner Miroslav Nemec mal na prípravný duel s treťoligistom k dispozícii aj dvojicu nových útočníkov. V prvom polčase nastúpil Turek s rakúskym pasom Kubilay Yilmaz, ktorý naposledy pôsobil v Zlatých Moravciach, v druhom zase holandský útočník Zakaria Eddahchouri, ktorý prišiel na skúšku z holandského Go Ahead Eagles. Michalovčania nezačali zápas najlepšie. Opäť ako prví inkasovali, keď sa v ôsmej minúte presadil Štroncer. O tri minúty neskôr ale odpovedal Záhradník a v druhom polčase rozhodli o štvrtom víťazstve Zemplínčanov v príprave Matej Trusa s Matúšom Marcinom.

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Odeva Lipany 3:1 (1:1)
Góly: 11. Z. Záhradník, 57. M. Trusa, 63. M. Marcin - 8. Štroncer
MFK ZEMPLÍN: M. Vajs - M. Kolesár (46. Kotula), Artabe, Ranko (46. F. Vaško), D. Magda (46. Méndez) - Petrík (46. M. Marcin), Gembický (46. Peňa), Barbosa (46. Oshima), Ntotis (46. Popovits) - Yilmaz (46. M. Trusa), Z. Záhradník (46. Eddahchouri)

Uverejnené: 26.01.2022 20:45:51