files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Okradol troch rekreantov, už sedí vo vyšetrovacej väzbe

Polícia pripomína, že ani počas leta a letných aktivít netreba zabúdať na vlastnú bezpečnosť, ale i na bezpečnosť svojich osobných vecí. Nenechávajte preto svoje osobné veci na ležadle či deke bez dozoru, neberte si so sebou veľkú finančnú hotovosť ani drahé a cenné veci, prípadne doklady, ktoré pri sebe nemusíte bezpodmienečne mať. Ich strata prípadne krádež vás v týchto horúčavách bude stáť zbytočnú nervozitu, stratený čas a zlosť samých na seba.

Na svoju nepozornosť už počas uplynulých dní doplatili traja rekreanti v stredisku Kamenec na Zemplínskej Šírave. Jeden z nich zaspal na stoličke a počas toho prišiel o svoju peňaženku s osobnými dokladmi, rekreantka, ktorá sa odišla kúpať do vôd Šíravy, prišla o mobilný telefón a kľúče od auta, ktoré nechala voľne položené v batohu na brehu bez dozoru, a ďalšia kúpajúca sa dáma prišla o peňaženku s finančnou hotovosťou a osobnými dokladmi, a mobilný telefón, ktoré taktiež nechala bez dozoru položené na deke.

Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru Vinné zistili, že v odcudzení všetkých vecí má „prsty“ 36-ročný Lukáš z okresu Púchov. Získaná dôkazná situácia a zhromaždený dôkazový materiál dovolil poverenému príslušníkovi Obvodného oddelenia Vinné Lukáša obviniť z trestného činu krádeže. „Počas vyšetrovania policajti zistili, že Lukáš nie je žiadnym nováčikom v tejto činnosti a že za predchádzajúcu majetkovú trestnú činnosť je už toho času „v podmienke“. Aj z tohto dôvodu policajti podali podnet na jeho väzobné stíhanie a Lukáš, ktorému za krádeže hrozí trest odňatia slobody až na 2 roky, na svoj ortieľ čaká v cele policajného zaistenia,“ píše sa v tlačovej správe polície.

.Uverejnené: 01.07.2022 10:20:08 files/zrs35vuxnbma6xcy.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.