Líder čara zbavený, Skalicu zostrelil Lukáš Lačný

V šlágri štvrtého kola TIPOS SHL privítali hokejisti HC 19 Humenné na svojom ľade lídra súťaže HK EMERO Skalica. Humenčania nakoniec Skaličanom pripravili prvú prehru v sezóne, keď ich zdolali 3:2 po predĺžení. Hrdinom zápasu bol dvojgólový Lukáš Lačný, ktorý najskôr v úvode tretej časti vyrovnával a potom rozhodol v predĺžení. Jeden gól domácich strelil aj Denis Markuš. Humenčania pokračujú v nabitom program aj zajtra, t.j. vo štvrtok šiesteho októbra, kedy sa v Poprade predstavia proti tímu SR 18. V piatok následne od 18.00 hod. hostia v rámci šiesteho kola ligy Topoľčany.

HC 19 Humenné - HK Emero Skalica 3:2 po predĺžení (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
Góly: 8. D. Markuš (Ragan) oslab/1, 42. Lačný (M. Krajňák, Stripai) pres/1, 63. Lačný (Ščurko) – 27. Hujsa (Landrigan), 36. Landrigan (Janáč, Šátek).
Vylúčení: 7:6. Presilovky a oslabenia: 1:0. Rozhodovali:  Kocúr, Orolín – Riš, Beniač. Divákov: 432.
HC 19: Krasanovský – Jacko, Lenďák, Fereta, J. Marcinko, Novický, Ťavoda, Stripai – Vaško, Vrábeľ, Ščurko – Ragan, M. Krajňák, Horvát – Borov, D. Markuš, Safaralejev – Miškuf, Plochotnik, Lačný.
HK EMERO: Bernát – Fatul, Semandel, O. Janík, D. Kadlečík, Vidovič, Hílek, Čerhit, Polák – J. Jurík, R. Nemec, Obdržálek – Hujsa, Landrigan, Šátek – Janáč, Včelka, B. Kotvan – Kuba, Rajčák, Šišolák.

Uverejnené: 05.10.2022 21:38:00