files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Hlasujte za najkrajšie fotografie regiónu Zemplín

Že je náš rodný Zemplín krásny, o tom niet pochýb! Je krásny naživo, ale možno ešte krajší a zaujímavejší sa môže zdať zachytený objektívom fotoaparátu. Dôkazom sú fotografie od miestnych fotografov, ktorí zaznamenali rôzne scenérie a momenty z nášho regiónu. Pomôžte nám vybrať tie najkrajšie. Hlasujte za najkrajšiu fotografiu z nášho krásneho regiónu Zemplín.

Spôsob je veľmi jednoduchý. Prezrite si fotografie na tomto linku: Hlasuj s nami | Informačný portál mesta Michalovce a následne v hlasovacom lístku: Hlasuj s nami | Informačný portál mesta Michalovce označte fotky, ktoré sa vám najviac páčia. Tridsať najkrajších fotografií bude od 5. decembra vystavených v Mestskej galérií Zlatý býk v Michalovciach. Táto výstava je realizovaná v rámci programu ENI cezhraničná spolupráca Maďarsko – Slovensko – Rumunsko – Ukrajina 2014-2020 spolufinancovaného z Európskej únie.

Hlasovať je možné do 11. novembra 2022

Táto výstava bude predposlednou aktivitou v rámci projektu ThruArt – Umením búrame hranice a zároveň poslednou výstavou v rámci tohto medzinárodného projektu. Projekt Umením búrame hranice pomohol vytvoriť Mestskú galériu Zlatý býk a Turistické informačné centrum, ktoré sa po rekonštrukcii nachádzajú v budove Zlatého býka. Zároveň sa týmto projektom rozbehli rôzne cezhraničné spolupráce prostredníctvom cezhraničných výstav umenia, tvorivých dielní a medzinárodných plenérov – maliarskych a sochárskych sympózií. Vytvorili sa taktiež inovatívne informačné kanály a produkty  cestovného ruchu, akými napríklad bolo nasadenie smart mobilnej aplikácie, vytvorenie filmového dokumentu História  a súčasnosť spoločného regiónu a turistických sprievodcov -  komplexných balíkov služieb. Pevne veríme, že týmto projektomspojíme ľudí prihraničných regiónov kultúrou, umením, spoločnou históriou, zviditeľním kultúrneho dedičstva regiónov ako základného piliera rozvoja cestovného ruchu. Ambíciou projektu je tiež zvýšiť návštevnosť  galérií, vtiahnuť ľudí do kultúrneho diania inovatívnymi tvorivými formami a zvýšiť informovanosť o susedných regiónoch Zemplín, Zemplén a Zakarpatie.

.Uverejnené: 12.10.2022 14:03:34 files/zrs35vuxnbma6xcy.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.